Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

24.07.2012

Excello Polska - na start!

Z dniem dzisiejszym serwis turniejowy Excello.net przy naszej współpracy, otwiera się na Polską scene sportów elektronicznych. Pukawka.pl już od 6 lat zaopatruje graczy w wysokiej jakości serwery gier, jeżeli jeszcze nie mieliście szansy na nich zagrać, to dziś możecie to zmienić. Gather to nowy system rozgrywkowy, gdzie można grać  w systemie 5on5 pod "osłoną" programu anty-cheaterskiemy EasyAntyCheat.

Aby móc zacząć zabawe wystarczy założyć konto na stronie Excello.net i uzupełnić Steam ID. Niezbędny będzie również program anty-cheaterski.

Program EAC możecie ściągnąć z tej strony. Po zainstalowaniu programu wystarczy, że go włączymy oraz klikniemy na flagę Portugalii. Następnie wybieramy Excello.net z listy. Teraz nie pozostaje nam nic innego niż wejść na jeden z poniższych adresów.

Możemy też wejść na ten adres i wybrać serwer klikając connect!

W razie gdyby program EAC zawiódł, do każdego serwera jest przydzielony serwer HLTV. Demka poszczególnych znajdziecie poniżej.

Gdy dziesieciu graczy na serwerze wpisze komende ".ready", pojawi się "votemap", w którym będziemy mogli wybrać następną mape.

W czasie gry możemy używać takich komend jak:

W planach mamy także turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Cała Administracja Excello.netPukawka.pl zaprasza na serwery!