Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Współpraca

Współpraca z Pukawka.pl

Jesteśmy zainteresowani współpracą na wielu płaszczyznach, począwszy od tych najprostszych form do bardziej złożonych. Jeśli masz propozycje współpracy zapraszamy do kontaktu.

Oto niektóre z proponowanych przez nas form współpracy:

Profesjonalna oferta turniejowa

Planujesz przeprowadzić wydarzenie opierające się na rozgrywkach turniejowych? Posiadasz szeroką społeczność graczy pragnących rywalizować na serwerach z najwyższą dostępną jakością? Ta oferta jest dla Ciebie!

Oferujemy w zależności od planowanego wydarzenia:

Wszystkie serwery, na których rozgrywane są mecze będą działały w naszej najwyższej dostępnej ofercie, która jest przekazywana zainteresowanemu na okres 3, 5 lub maksymalnie 7 dni. Po tym czasie serwery turniejowe jak i serwer TeamSpeak3 zostają zablokowane. Nagrody zostają nadane na okres miesiąca.

Aby otrzymać możliwość skorzystania z tej oferty Twoja strony musi posiadać min. 600 unikalnych wizyt dziennie. Dane muszą być potwierdzone statystykami Google Analytics z min. 31 dni. Zapraszamy do kontaktu wraz z dostarczeniem i spełnieniem wszystkich danych wyżej wymienionych.

Kanały Youtube

Prowadzisz ciekawy kanał na YouTube ? Potrzebujesz naszego wsparcia, pomocy, albo sponsoringu ?

Napisz do nas na adres: sponsoring@pukawka.pl

Dla nas NIE liczą się same gołe statystyki !

Chcemy wspierać aktywnych i ambitnych ludzi, którzy mają to coś, co sprawia, że dany kanał ogląda się z przyjemnością.

Każdy e-mail jest czytany i na każdy odpowiadamy.

Serwisy Internetowe

Jeśli posiadasz ciekawy serwis tematyczny - związany bezpośrednio z grami, skontaktuj się z nami. Przedstaw konkretną i zwięzłą ofertę współpracy.
 
Do maila należy załączyć plik .pdf przedstawiający statystyki użytkowników unikalnych, wyeksportowany ze statystyk Google Analytics z okresu przynajmniej 7 dni jeżeli statystyki zostały dopiero zainstalowane. Nie akceptujemy statystyk stat4u.
 
Nie ma określonych wymagań ilości odwiedzin unikalnych. Każdą ofertę rozpatrujemy indywidualnie.

Imprezy/Wydarzenia

Jeżeli jesteś organizatorem ciekawej imprezy, wydarzenia bezpośrednio powiązanego z tematyką gier komputerowych, potrzebujesz wsparcia? Napisz do nas!
 
Do maila prosimy załączyć konkretne informacje dotyczące organizowanego przedsięwzięcia. Wymagamy profesjonalnego podejścia do organizacji imprez.

Patronat Medialny

Jeżeli potrzebujesz wsparcia medialnego do wydarzenia, które organizujesz, chętnie obejmiemy patronat nad Twoim przedsięwzięciem. Skontaktuj się z nami.

E-sport

Jesteś zaangażowany w e-sport, posiadasz osiągnięcia, którym możesz się pochwalić? Skontaktuj się z nami, wesprzemy Twoją organizację e-sportową.

Uwaga na oszustów!

Nie kontaktujemy się z nikim w sprawie współpracy za pośrednictwem komunikatora Gadu-Gadu. Nie oferujemy serwerów za sms-y i nie ustalamy żadnych indywidualnych promocji czy zniżek za pośrednictwem komunikatora. Osoba, która prosi Cię o jakiekolwiek płatności czy dane do Twojego konta (nigdy nie prosimy o podawanie żadnych haseł) jest oszustem! Jeżeli chcesz sprawdzić czy osoba, która pisze do Ciebie jest pracownikiem Pukawki wejdź do naszego panelu administracyjnego i wyślij w menu "Pomoc" wiadomość do nas z prośbą o potwierdzenie.