Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

O Nas

Serwery gier to nasza pasja

Pukawka.pl to marka firmy Open Makers, która od 2002 roku dostarcza profesjonalne aplikacje webowe i powiązane z nimi systemy informatyczne. Jesteśmy doświadczonym zespołem adminów, programistów i wdrożeniowców, których łączy wspólna pasja. Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu rozwiązań informatycznych opartych o system Linux gwarantuje najwyższą jakość i fachowość zastosowanych rozwiązań.

Dlaczego my?

Doskonale znamy potrzeby graczy, ponieważ sami zaliczamy się do ich szerokiego grona. Wybierając nas otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości serwer ulubionej gry, niskie pingi i stabilność, ale również autorski, funkcjonalny panel administracyjny oraz rzetelne i przyjazne klientowi wsparcie techniczne, zapewniające pomoc w przypadku wszelkich problemów.

Panel administracyjny

Do zarządzania serwerami w Twoje ręce oddajemy zupełnie autorski Panel Administracyjny, który ułatwia zarządzanie serwerem i posiada całą gamę funkcjonalności. Oto niektóre z nich:

Idea powstania serwisu Pukawka.pl, oferującego serwery gier multiplayer, powstała pod koniec 2005 roku. Wszystkie założenia zostały efektywnie i skutecznie wdrożone po niecałym roku czasu. Ogrom pracy i pełne zaangażowanie naszej ekipy pozwoliło zrealizować wszystkie postawione cele w niedługim czasie i uruchomić serwis zgodnie z założeniami. Staranność i drobiazgowe podejście to cechy, którymi możemy się pochwalić, zapewniając Wam bezawaryjność.

Sprzęt

Podstawą stabilnego i wydajnego działania dostarczanych przez nas usług jest wysokiej jakości sprzęt, czyli hi-endowe, profesjonalne paltformy serwerowe Intela i Supermicro, z najnowyszmi procesorami Intela, dyskami SSD, oraz dużą ilością pamięci RAM.

Dzięki skutecznemu monitoringowi maszyn na bieżąco diagnozujemy sytuację na wszystkich naszych serwerach. Pozwala nam to na optymalne ulokowanie nowych klientów, a co za tym idzie nie ma mowy o przeciążeniach.

Oprogramowanie

Wszystkie nasze platformy serwerowe korzystają z dobrodziejstw systemu Linux, zapewniając najwyższą możliwą wydajność, a co za tym idzie stabilność i najlepszą jakość serwerom gier.

Kolokacja

Nasze serwery znajdują się w Centrum Danych ATM w Warszawie. Jest to bardzo profesjonalna serwerownia, która zapewnia najwyższy poziom ciągłości pracy serwerów i ich bezpieczeństwo.
ATM słynie również z doskonałych łączy, zapewniających bardzo niski ping o czym przekonać można się grając na naszych serwerach.

Zapraszamy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy prezentujemy serwis  Pukawka.pl,  z którego usług z pewnością będziecie zadowoleni i usatysfakcjonowani. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktowania się z nami.

Zespół Pukawka.pl