Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Alfabet Pukawki

Witamy w alfabecie Pukawki!

W tym miejscu dowiesz się dlaczego warto wybrać właśnie nasz hosting.

Kliknij na wybranym obrazku, aby zobaczyć go w pełnym rozmiarze.

A jak...

Archiwizacja dem na stronie www

Dla serwerów, które obsługują HLTV, SourceTV lub GOTV archiwizujemy wszystkie nagrane dema i umożliwiamy ich pobieranie ze strony www, którą można udostępnić innym.

API SMS

Dla programistów udostępniamy API, które umożliwia zaimplementowanie płatności SMS powiązanych z kontem we własnej aplikacji webowej.

B jak...

Bezpłatne testy serwerów

Nie kupuj kota w worku! U nas możesz za darmo przetestować serwer, aby zapoznać się z jakością usług oraz naszym panelem administracyjnym.

Bezpieczeństwo

 • Logowanie i obsługa panelu przez protokół HTTPS.
 • Archiwizacja informacji o wykonywanych zmianach haseł i danych konta.
 • Informacje o logowaniach na konto i operacji wykonywanych w panelu wraz z adresami IP.
 • Odzyskiwanie konta po kradzieży.
 • Obowiązkowa zmiana hasła co 6 miesięcy.
 • Mailowe potwierdzenie istotnych zmian.
 • Możliwość powiązania konta z telefonem i potwierdzanie zmian oraz transferów SMS-em.
 • Obsługa rozszerzenia FTPS.

C jak...

Ceny na każdą kieszeń

Dzięki rozbudowanej ofercie, kilku pakietom w hostingu współdzielonym oraz serwerom chmurze, udostępniamy usługi dostosowane do potrzeb wszystkich klientów.

D jak...

Doświadczenie

Jesteśmy zespołem administratorów i programistów, których łączy wspólne zamiłowanie do gier. Dzięki zdobytej wiedzy tworzymy profesjonalne rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie serwerami gier i gwarantują jakość usług w rozsądnych cenach.

E jak...

Edytor plików

Wygodny edytor konfiguracji z poziomu panelu, który dodatkowo umożliwia wgrywanie, przenoszenie oraz usuwanie plików i rozpakowywanie archiwów ZIP.

F jak...

FastDL - szybki download

Umożliwia przyspieszenie pobierania map i innych plików z serwera gry. Dla serwerów Counter-Strike 1.6 jest automatyczne i nie wymaga dodatkowej konfiguracji, ani kopiowania plików na FTP.

G jak...

Gwarancja jakości

Jesteśmy najdłużej działającym hostingiem serwerów gier w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy zagwarantować wysoką jakość usług przy rozsądnych cenach.

H jak...

Hosting www

Do serwera w ofercie MAX, LITE lub STARTER otrzymasz dostęp do hostingu www. Możesz na nim uruchomić własną stronę internetową, stworzyć forum lub sieć serwerów dzięki automatycznej instalacji skryptów forów, bloga czy portalu klanowego.

I jak...

Indywidualny adres IP

Posiadamy własną klasę adresową, dzięki czemu w ofercie MAX Twój serwer otrzyma unikalny adres IP na domyślnym porcie gry, np. 27015 w przypadku Counter-Strike'a 1.6. To pozwala na połączenie bez podawania portu, a także podpięcie domeny pod serwer.

Instalator modyfikacji

Dla wielu gier, takich jak np. Counter-Strike 1.6, Minecraft, Call of Duty 4, Enemy Territory i innych, udostępniamy łącznie kilkaset różnych dodatków, popularnych dla danej gry. Możesz zainstalować wybrany dodatek jednym kliknięciem myszki z poziomu panelu.

J jak...

Jakość

Profesjonalny panel administracyjny, autorskie rozwiązania, solidna baza sprzętowa w najlepszym polskim centrum danych, profesjonalne wsparcie techniczne, ciągły rozwój i indywidualne podejście. To tylko niektóre czynniki, które składają się na jakość oferowanych przez nas usług.

K jak...

Konfigurator

Proste w obsłudze narzędzie, które umożliwia stworzenie i dostosowanie pliku konfiguracyjnego serwera z poziomu panelu.

Konsola

Profesjonalna i rozbudowana rzeczywista konsola serwerów gier

L jak...

Liczby

14 dni na przedłużenie serwera

Po zakończeniu okresu wynajmu nie usuniemy Twojego serwera. Do 14 dni możesz go przedłużyć bez utraty adresu oraz plików i konfiguracji.

4 lokalizacje w najlepszych centrach danych

Serwery utrzymujemy w dwóch profesjonalnych centrach danych o wysokim standardzie. To gwarancja niskich pingów i wysokiej stabilności usług.

6 pakietów

Oferujemy serwery w pakietach MAX, LITE, STARTER oraz EU, które różnią się ceną, parametrami i dodatkami. Oprócz tego posiadamy usługi serwerów gier w chmurze CGS ECO i POWER, różniące się mocą procesora.

60+ gier w ofercie

Stale poszerzamy ofertę o nowe tytuły, dzięki temu posiadamy szeroki wybór serwerów gier.

100 tysięcy zarejestrowanych kont

Z naszych usług skorzystały już tysiące klientów, a ich liczba ciągle rośnie!

M jak...

Miłość

Bo serwery gier to nasza pasja :-)

N jak...

Niskie pingi

Kolokacja serwerów w centrum danych ATMAN na szybkich łączach w warszawskiej lokalizacji to gwarancja niskiego pingu do większości dostawców w Polsce.

O jak...

Otwarte oprogramowanie

Nasze serwery działają w oparciu o system Linux, który gwarantuje najwyższą stabilność usług. Wykorzystanie otwartego oprogramowania daje nam nieograniczone możliwości stałego rozwoju, co przekłada się na poziom utrzymania serwerów.

P jak...

Płatności

W Pukawce możesz opłacić serwer na wiele sposobów:

 • płatności SMS
 • płatności PaysafeCard
 • przelew elektroniczny online za pośrednictwem Dotpay
 • przelew bankowy (wszystkie banki w Polsce)
 • przelew pocztowy (w każdym urzędzie pocztowym)
 • płatność PayPal
 • płatności paysafecard (wkrótce)
 • karty kredytowe

Portfel

Portfel pozwala na zbieranie i przechowywanie wirtualnych środków, które następnie służą do opłacania zamówień, przedłużania serwerów lub np. zakupu dodatkowych slotów. Wszystkie środki, które wpłacasz trafiają do portfela. Dzięki temu część wpłaconych środków możesz wykorzystać na zamówienie, a resztę pozostawić w portfelu np. celem przedłużenia.

Każdy może wpłacić środki do Twojego portfela co ułatwia składki  i zrzutki na serwer. Wystarczy, że podczas przelewu w tytule wpisze Twój login i nr ID Twojego konta, a w nawiasie swój nick, abyś wiedział(a) od kogo otrzymałeś(aś) przelew.


Program partnerski

Otrzymasz 20% wartości każdego zamówienia klienta, który wszedł przez nasz link umieszczony na Twojej stronie i kupił u nas serwer!

R jak...

Reinstalacja serwera

W każdej chwili możesz przywrócić serwer do stanu pierwotnego.

S jak...

Serwer w kilka minut

Proces instalacji serwera jest automatyczny, nie musisz czekać na jego uruchomienie! Jeśli opłacisz zamówienie przy użyciu szybkich płatności online Twój serwer będzie gotowy nawet w ciągu kilku minut od opłacenia.

Serwer głosowy

W ofercie MAX udostępniamy dodatkowo serwer głosowy Mumble, który umożliwia komunikację głosową również podczas gry.

Subkonta

Możesz udostępnić zaufanym osobom poszczególne części swojego konta, np. możliwość zarządzania serwerami lub realizację zamówień i opłat.

T jak...

Technologia

Hosting serwerów gier to żywy organizm. Jak wszystkie podmioty branży IT nigdy nie stoimy w miejscu. Wykorzystując nowe technologie stale rozwijamy nie tylko panel administracyjny, ale również zaplecze sprzętowe, infrastrukturę sieciową i oprogramowanie, które pozwala nam na zarządzanie serwerami i ich stały monitoring.

U jak...

Udostępnianie stanu portfela

Jeśli prowadzisz sieć serwerów możesz udostępnić stan swojego portfela publicznie, aby każdy mógł sprawdzić ile np. środków brakuje do opłacenia serwerów.

W jak...

Widget płatności

To narzędzie, które możesz wstawić na swoją stronę lub forum, które umożliwia innym dokonywanie wpłat środków na Twoje konto. Przez Widget możesz przyjmować wpłaty SMS-owe, a także przelewy online przez Dotpay i Paypal. Widget możesz także dostosować do wyglądu Twojej strony.

Wsparcie techniczne

Jeżeli natkniesz się na jakikolwiek problem związany z działaniem serwera możesz liczyć na naszą rzetelną pomoc. Można skontaktować się z nami za pośrednictwem zakładki "Pomoc" w panelu, drogą mailową oraz telefonicznie. Na wszystkie wiadomości staramy się odpowiadać codziennie, w miarę możliwości również poza godzinami pracy w weekendy.

Y jak...

Yeti? :-)

Z jak...

Zawsze aktualny serwer

Na bieżąco aktualizujemy źródła instalacyjne oferowanych przez nas serwerów gier, udostępniamy również narzędzia, które umożliwiają aktualizację serwera do nowszej wersji.

Dodatkowe informacje

Niektóre wymienione dodatki i funkcje mogą być dostępne tylko w wybranych pakietach oferty lub tylko dla wybranych usług. Przed zakupem zachęcamy do kontaktu z nami, chętnie pomożemy w wyborze odpowiedniej oferty, która spełni Twoje indywidualne oczekiwania.