Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

21.02.2013

Informacje po aktualizacji CS 1.6

Zmiany, które zaszły w ostatnim czasie po aktualizacji Counter-Strike'a 1.6 wzbudziły wiele emocji. Uważamy, że zmiany idą w dobrym kierunku. W końcu jeśli po ponad 12 latach producent gry nadal dokonuje jej aktualizacji to pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość, niezależnie od naturalnych na początku konsekwencji zmian, jakie ta aktualizacja niesie. Poprawiono bowiem poziom kompatybilności silnika z nowymi systemami, załatano luki bezpieczeństwa, poprawiono wiele usterek w starym silniku i nadal trwają prace nad kolejnymi usprawnieniami.

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów zaraz po aktualizacji udostępniliśmy narzędzia pozwalające nie tylko na samą aktualizację, ale także instalację zarówno nowej oraz starej wersji silnika HLDS (serwera Counter-Strike 1.6) i reinstalację samego Amxmoda z Metamodem w wybranej wersji.

Obecnie każdy serwer Counter-Strike 1.6 w Pukawce posiada możliwość wyboru między dwoma wersjami silnika HLDS.

Instalator poszczególnych wersji znajduje się w zakładce "Reinstalacja" każdego serwera. Stara wersja pozwala na korzystanie z wszystkich dotychczasowych modyfikacji na starym protokole.

Korzystając z okazji zachęcamy do zakupu oryginalnego klucza Steam gry Counter-Strike 1.6 w naszym sklepie za jedyne 30 zł.

Pozdrawiamy
Zespół Pukawka.pl