Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

07.03.2014

Promocja LITE - serwer GRATIS, Insurgency i inne nowości!

W naszej nowej promocji dla oferty LITE rozdajemy 2 serwery publiczne w cenie jednego! Serwer gratisowy w formie kodu możesz wykorzystać lub przekazać znajomemu. Oprócz tego w szalonej promocji tylko do 12 marca wszyscy mogą kupić lub przedłużyć posiadany serwer za jedyne 1,99 za slot!

Ponadto do naszej oferty trafiły serwery gry Insurgency, które przygotowaliśmy przy współpracy z polskim serwisem gry Insurgency.pl.
 
Ciekawie prezentuje się również nasza nowa oferta serwerów CS:GO w 3 różnych pakietach. Każdy to profesjonalny serwer CS:GO przygotowany do gry w ESL, ze sprawnym, innowacyjnym systemem aktualizacji, archiwizacją dem SourceTV na stronie, utrzymywany na dedykowanych maszynach i oczywiście z najlepszym wsparciem technicznym naszego zespołu.
 
Przypominamy o wciąż aktualnej ofercie dla sieci serwerów. Przy przejściu z innego hostingu do nas oferujemy miesiąc gratis dla każdego serwera oraz najlepsze warunki utrzymania serwerów.
 
Z przyjemności informujemy również, że do grona naszych partnerów dołączyły kolejne serwisy: PVP24.pl, Neogear, Gamegen.pl i Insurgency.pl.