Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

12.09.2014

Skaner bezpieczeństwa serwerów CS 1.6.

W panelu wszystkich serwerów CS 1.6 udostępniliśmy dwustopniowy skaner, który umożliwia sprawdzenie czy na serwerze znajdują się zainfekowane pluginy. Znajdziecie go w menu "Skaner bezpieczeństwa" panelu serwerów.

Wykonaliśmy bieżący skan pluginów na wszystkich serwerach, aby udostępnić Wam najbardziej aktualną informację o nich. Te serwery, który wykryliśmy jako zainfekowane oznaczyliśmy żółtą ikonką z wykrzyknikiem na liście serwerów w menu "Twoje serwery".

Klienci, u których wykryliśmy niechciane pluginy otrzymają od nas dodatkowo maile ze szczegółami i odnośnikiem do skanera.

Nie usuwamy żadnych Waszych pluginów, ani nie blokujemy serwerów w trosce o jak najmniejszy wpływ zmian na integralność ich konfiguracji i zapewnienie komfortu graczom. Dotychczas nie spotkaliśmy się z oznakami niepożądanego działania serwerów z takimi pluginami, ale na wszelki wypadek od momentu pojawienia się informacji o zagrożeniu odpowiednio filtrujemy ruch sieciowy w taki sposób, aby nie było możliwe wykonanie ataków na Wasze serwery przy użyciu niepożądanego kodu w zainfekowanych pluginach.

Każdy może samodzielnie zdecydować czy chce dany plugin usunąć, ponownie wykonać kompilację lub wgrać z innego źródła.

Możecie także liczyć na pełne wsparcie ze strony całego naszego zespołu, który jest na tyle liczny, że w rozsądnym czasie pomoże każdemu w wyczyszczeniu serwera.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu ze skanera: