Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

19.02.2016

Weryfikacja dwuetapowa Google Auth

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 26.02.2016 zostanie wprowadzona funkcja weryfikacji dwuetapowej Google Auth. Pozwoli ona na zabezpieczenie dostępu do konta dodatkowym tokenem, generowanym w czasie rzeczywistym przez aplikację mobilną. Lista aplikacji wraz z opisem ich instalacji oraz konfiguracji znajduje się na stronie: https://support.google.com/accounts/answer/1066447?hl=pl.

Docelowo Google Auth zastąpi dotychczasową metodę potwierdzeń transferów serwerów oraz środków z portfela. Przez okres tygodnia od momentu wprowadzenia weryfikacji dwuetapowej będzie można jeszcze korzystać z kodów SMS, natomiast z dniem 04.03.2016 system kodów SMS zostanie całkowicie wycofany na rzecz Google Auth. Korzystanie z funkcji transferów będzie wymagało wówczas aktywacji weryfikacji dwuetapowej. Google Auth nie dotyczy płatności SMS.

Przypominamy, że z jednego konta może korzystać tylko jedna osoba. Uruchomienie weryfikacji dwuetapowej uniemożliwi logowania osobom innym niż właściciel konta. Pozostałym osobom, np. administratorom serwerów, współpracownikom, należy utworzyć subkonta z odpowiednimi uprawnieniami.