Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Moc funkcjonalności w Pukawce

Czyli 20 powodów, dla których warto wybrać właśnie nas.
Jako jedni z nielicznych udostępniamy serwery testowe, na których można za darmo sprawdzić jakość naszych usług.
Czekanie na aktywację serwera przez admina? Zapomnij :) U nas samodzielnie zamawiasz, opłacasz i tworzysz serwer - automatycznie
Własny adres IP daje Ci gwarancję, że posiadasz standardowy port i nikt inny nie ma takiego samego adresu. » więcej
Serwer HTTP pozwala na stworzenie źródła szybkiego pobierania plików z serwera. Dzięki temu mapy i inne pliki będą pobierać się szybciej. » więcej
A oprócz tego darmowa archiwizacja dem i dostęp z poziomu przeglądarki! Z nami nagrywasz ile wlezie :) » więcej
Dzięki tej funkcji możesz zainstalować popularne modyfikacje i pluginy jednym kliknięciem myszki. » więcej
Dużo rozmawiasz? W wersji MAX otrzymasz od nas serwer głosowy Mumble o ilości slotów serwera gry. » więcej
Reinstalacja to funkcja, która przywraca serwer do pierwotnego stanu. Jeżeli coś zmajstrujesz, możesz przywrócić działający serwer. » więcej
To bardzo ważna funkcja, która umożliwia wiele istotnych zmian oraz samodzielną instalację różnych modyfikacji. » więcej
W edytorze plików możesz w prosty sposób edytować za pośrednictwem panelu pliki konfiguracyjne i nie tylko. Edytor obsługuje w pełni FTP.
Konfigurator umożliwia stworzenie cfg serwera (pliku server.cfg) z wybranymi przez Ciebie ustawieniami oraz zapis na serwer lub dysk.
W Pukawce dajemy Ci możliwość wyboru dowolnej formy płatności.
To Ty wybierasz formę, która odpowiada Tobie najbardziej:

- przelew bankowy (wszystkie banki w Polsce)
- przelew pocztowy (w każdym urzędzie pocztowym)
- przelew elektroniczny (płatności on-line) najszybciej!
- płatność SMS
- płatność PayPal
- karty kredytowe
- płatność PayPerCall (dla użytkowników telefonów stacjonarnych)

Gdy korzystasz z przelewu on-line za pośrednictwem serwisów Przelewy24.pl lub Dotpay pieniądze zostają zaksięgowane w portfelu już w 15 minut. Dzięki temu serwer otrzymujesz od razu, bez czekania.
Prosta i niezależna realizacja zamówień. Ułatwione opłaty serwerów ze składek. Wygodne zarządzanie środkami. » więcej
Możesz udostępnić zarządzanie serwerem zaufanym osobom dzięki systemowi subkont oraz umożliwić wpłaty na serwer klanowiczom i znajomym. » więcej
Wszystkie serwery klientów utrzymujemy na własnych maszynach kolokowanych w najlepszym polskim Centrum Danych ATMAN. Każda posiadana przez nas maszyna to wysokiej klasy sprzęt oparty o rozwiązania firmy Intel. Wszystkie maszyny posiadają następującą konfigurację sprzętową:

  - 2 x Intel Xeon Quad-Core E5420 @ 2,5 GHz
  - 16 GB FB ECC DDR2

Specyfikacja sprzętowa mówi sama za siebie. To niezwykle wydajna platforma, która zapewnia stabilność dostarczanych przez nas usług. Cały system jest zarządzany zdalnie co daje nieograniczone możliwości działania i diagnozy. Wszystkie maszyny są na bieżąco monitorowane 24/7.
Kolokacja serwerów w ATM na szybkich łączach w warszawskiej lokalizacji to gwarancja niskiego pingu do większości dostawców w Polsce.

Gdy dobiegnie koniec okresu wynajmu serwera nie usuwamy go od razu. Dajemy Ci 14 dni na przedłużenie. Nie utracisz adresu IP i konfiguracji!
Na bieżąco aktualizujemy wszystkie oferowane przez nas serwery gier oraz popularne modyfikacje i narzędzia jak PunkBuster.
Dopiero zaczynasz przygodę z serwerami? Do Twojej dyspozycji oddajemy bazę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz zbiór praktycznych porad związanych z konfiguracją i użytkowaniem serwera oraz panelu.
Jeżeli natkniesz się na jakikolwiek problem związany z działaniem serwera możesz liczyć na fachową pomoc z naszej strony. Dzięki systemowi ticketów można do na wysłać wiadomość bezpośrednio z poziomu panelu. Dla tych, którzy preferują kontakt mailowy przeznaczony jest formularz kontaktowy. Ostateczną formą jest kontakt telefoniczny. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy na bieżąco od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16. Można się jednak z nami kontaktować w dowolnym momencie, gdyż w miarę możliwości wsparcie techniczne serwerów świadczymy również poza godzinami pracy.
Masz pytania?