Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

28.03.2010

Świąteczna megapromocja w Pukawce!


Promocja dotyczy serwerów gier: Counter-Strike 1.6, Counter Strike:Source, Call of Duty 2 v.1.3, Call of Duty 2 v.1.0, Call of Duty 4 v1.7, Counter-Strike: Condition Zero, Enemy Territory v.2.55, Enemy Territory v.2.60b, Team Fortress 2.

Czytaj więcej
26.03.2010

Współpraca z Ligasoldat.plDrodzy gracze,

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu współpracy z League for Elite Soldiers - polską ligą Soldat. Pukawka.pl jest sponsorem serwerów pod rozgrywki i nagród w lidze.

Od autorów:

"Ligasoldat.pl - League for Elite Soldiers powstała z myślą o graczach i klanach pochłoniętych grą w Soldata w trybie multiplayer. Naszym głównym celem jest urozmaicenie oraz rozszerzenie dotychczasowych zasad rozgrywek jakie występują w innych ligach. Nagroda za każdy wygrany sezon, rozgrywki podzielone na fazy FreePlay, PlayOff. Ponadto od nowego sezonu zostaną wprowadzone nowe tryby gry: INF i TDM. W całości nasza liga posiadać będzie trzy tryby: CTF, INF, TDM. W przyszłości planujemy również rozwinięcie ligi na skalę światową. Liga jest cały czas rozwijana, starannie wysłuchujemy wszelkie prośby czy sugestie przychodzące od graczy. Bo to przecież liga dla nich..."

Wszystkich graczy Soldata serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w lidze!

Czytaj więcej
23.03.2010

Webspell w hostingu wwwDrodzy klienci,

Na Waszą prośbę udostępniamy możliwość wyboru kolejnego skryptu w naszym darmowym hostingu www, dostępnym w wersji MAX. Jest nim portal klanowy Webspell. Wyboru portalu można dokonać przy instalacji hostingu.

Aktualnie hosting obejmuje:

- portal klanowy Clansphere
- portal klanowy Webspell
- AmxBans
- Psychostats

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej
17.03.2010

Obniżka cen serwerów Source tickrate 100

Drodzy klienci,

Z przyjemnością informujemy, że obniżyliśmy ceny serwerów gier na silniku Source z tickrate 100. Obniżka dotyczy serwerów:

 Counter-Strike: Source - tickrate 100
 Day of Defeat: Source - tickrate 100

Wersja MAX:

Slot publiczny: 12zł  Przy przedłużaniu: 11zł
Slot prywatny: 7zł  Przy przedłużaniu: 6zł

Wersja LITE:

Slot publiczny: 10zł
Slot prywatny: 5zł

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej
12.03.2010

Nowe stawki SMS i aktualizacja PP


Wszystkich użytkowników Programu Partnerskiego prosimy o aktualizacją kodów bannerów reklamowych. Nowe kody dostępne są w panelu, w menu "Program Partnerski" >> "Bannery".

Jednocześnie informujemy, że uległa zmianie treść sms-a w przypadku tej formy płatności. Prosimy o zapoznanie się z nowymi informacjami w panelu administracyjnym w menu płatności sms.

Czytaj więcej
11.03.2010

Owoce Egzotyczne i Pukawka.pl zapraszająOWOCE EGZOTYCZNE ORAZ PUKAWKA.PL PRZEDSTAWIAJĄ:

WIELKI TURNIEJ OWOCÓW EGZOTYCZNYCH Z CENNYMI NAGRODAMI

Zapraszamy do udziału drużyny 5-cio osobowe.

Turniej rozgrywany będzie w systemie MR12 x2 na kolejnych mapach:
Nagrodami są:

I miejsce - serwer 10 slotów na okres 3 m-cy w wersji MAX na Pukawka.pl
II miejsce - serwer 10 slotów na okres 2 m-cy w wersji MAX na Pukawka.pl
III miejsce - serwer 10 slotów na okres 1 m-ca w wersji MAX na Pukawka.pl

Koniec zapisów w piątek 02.04.10 o 24:00, ogłoszenie drabinki nastąpi w niedzielę do 20:00.

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie www.owoce-ffa.pl

Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
09.03.2010

Współpraca z eQualiityDrodzy gracze,

Mamy przyjemność ogłosić, iż serwis Pukawka.pl nawiązał współpracę z młodą, prężnie rozwijającą się drużyną sportów elektronicznych eQualiity. Decyzja o wspieraniu tych młodych graczy to istotny krok dla naszej firmy oraz dla samych zawodników eQualiity, którzy od dziś będą grać na naszych serwerach. Współpraca z eQ to także powody do zadowolenia dla Was, naszych klientów i graczy, gdyż od dziś będziecie mieli możliwość sprawdzenia swoich sił na serwerze publicznym Counter-Strike 1.6, nad którym czuwać będą administratorzy eQualiity.

Adres IP serwera publicznego: 193.33.176.215:27015
Serwer oficjalnie zostanie uruchomiony 12.03.2010r.

Odnośnie samej organizacji warto wspomnieć, że w swoich szeregach posiadają najlepszą w Polsce, a zarazem jedną z najlepszych w Europie drużynę FIFA 10, a w zanadrzu mają jeszcze jedną ciekawą sekcję. Już niebawem zostanie opublikowana nowa wizytówka internetowa drużyny pod adresem eQualiity.pl.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
19.02.2010

Darmowy hosting www i Amxbans w Pukawce!

Drodzy klienci.

Mamy przyjemność oddać  w Wasze ręce jeszcze gorącą, jak zwykle wliczoną w cenę, nową opcję w Pukawka.pl:Hosting umożliwia założenie portalu klanowego Clansphere w atrakcyjnej domenie gameclan.pl, wraz z wyborem szablonów i możliwością instalacji własnych, a także z Amxbans - za jednym kliknięciem myszki. Automatyczna konfiguracja serwera gry oznacza, że jest on gotowy do współpracy z Amxbans działania od razu. Udostępniamy 100MB miejsca na dysku w ramach hostingu, a także dostęp do plików przez FTP. Do zarządzania bazami danych Clansphere oraz Amxbans służy dostarczony wraz z hostingiem panel phpMyAdmin.

Obejrzyj screeny panelu hostingu: [ Screen 1 ] [ Screen 2 ]

Nowa funkcjonalność jest dostępna w wersji MAX i jest wolna od dodatkowych opłat!
Teraz dostajesz jeszcze więcej za tą samą cenę.

Zobacz co zyskujesz, wybierając wersję MAX:
Edycja: Teraz w ofercie również Psychostats!

Wersja MAX jest jeszcze bardziej maksymalna! :)
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej
17.02.2010

Aktualizacja Mumble

Uprzejmie informujemy, że dołączone do wersji MAX naszej oferty serwery głosowe Mumble zostały zaktualizowane do najnowszej, stabilnej wersji 1.2.2. Aby zaktualizować serwer do najnowszej wersji wymagana jest reinstalacja z poziomu panelu. Nowa wersja serwera wymaga jednocześnie pobrania najnowszej wersji klienta programu. Nowe Mumble można pobrać z oficjalnej strony projektu.

Czytaj więcej
11.02.2010

Jeszcze więcej Counter-Strike'a.Do naszej oferty dołączył kolejny, bardzo obiecujący tytuł. Jest to modyfikacja CSPromod, stworzona na silniku Source, będąca kolejną próbą odtworzenia oldschoolowego Counter-Strike'a 1.6 na lepszym silniku graficznym, przy zachowaniu jego grywalności. Modyfikacja jest darmowa i można ją pobrać
z oficjalnej strony projektu. Do uruchomienia wymaga oryginalnej kopii gry Counter-Strike: Source.

Mamy również dobrą wiadomość dla graczy Counter-Strike'a 2D. Serwery tej gry od dziś również są dostępne w naszej ofercie. Serwery CS2D można wykupić wyłącznie w wersji ECO oraz LITE naszej oferty za jedyne 1,5zł za slot prywatny i 3zł za slot publiczny.

Czytaj więcej