Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

09.03.2010

Współpraca z eQualiityDrodzy gracze,

Mamy przyjemność ogłosić, iż serwis Pukawka.pl nawiązał współpracę z młodą, prężnie rozwijającą się drużyną sportów elektronicznych eQualiity. Decyzja o wspieraniu tych młodych graczy to istotny krok dla naszej firmy oraz dla samych zawodników eQualiity, którzy od dziś będą grać na naszych serwerach. Współpraca z eQ to także powody do zadowolenia dla Was, naszych klientów i graczy, gdyż od dziś będziecie mieli możliwość sprawdzenia swoich sił na serwerze publicznym Counter-Strike 1.6, nad którym czuwać będą administratorzy eQualiity.

Adres IP serwera publicznego: 193.33.176.215:27015
Serwer oficjalnie zostanie uruchomiony 12.03.2010r.

Odnośnie samej organizacji warto wspomnieć, że w swoich szeregach posiadają najlepszą w Polsce, a zarazem jedną z najlepszych w Europie drużynę FIFA 10, a w zanadrzu mają jeszcze jedną ciekawą sekcję. Już niebawem zostanie opublikowana nowa wizytówka internetowa drużyny pod adresem eQualiity.pl.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
19.02.2010

Darmowy hosting www i Amxbans w Pukawce!

Drodzy klienci.

Mamy przyjemność oddać  w Wasze ręce jeszcze gorącą, jak zwykle wliczoną w cenę, nową opcję w Pukawka.pl:Hosting umożliwia założenie portalu klanowego Clansphere w atrakcyjnej domenie gameclan.pl, wraz z wyborem szablonów i możliwością instalacji własnych, a także z Amxbans - za jednym kliknięciem myszki. Automatyczna konfiguracja serwera gry oznacza, że jest on gotowy do współpracy z Amxbans działania od razu. Udostępniamy 100MB miejsca na dysku w ramach hostingu, a także dostęp do plików przez FTP. Do zarządzania bazami danych Clansphere oraz Amxbans służy dostarczony wraz z hostingiem panel phpMyAdmin.

Obejrzyj screeny panelu hostingu: [ Screen 1 ] [ Screen 2 ]

Nowa funkcjonalność jest dostępna w wersji MAX i jest wolna od dodatkowych opłat!
Teraz dostajesz jeszcze więcej za tą samą cenę.

Zobacz co zyskujesz, wybierając wersję MAX:
Edycja: Teraz w ofercie również Psychostats!

Wersja MAX jest jeszcze bardziej maksymalna! :)
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej
17.02.2010

Aktualizacja Mumble

Uprzejmie informujemy, że dołączone do wersji MAX naszej oferty serwery głosowe Mumble zostały zaktualizowane do najnowszej, stabilnej wersji 1.2.2. Aby zaktualizować serwer do najnowszej wersji wymagana jest reinstalacja z poziomu panelu. Nowa wersja serwera wymaga jednocześnie pobrania najnowszej wersji klienta programu. Nowe Mumble można pobrać z oficjalnej strony projektu.

Czytaj więcej
11.02.2010

Jeszcze więcej Counter-Strike'a.Do naszej oferty dołączył kolejny, bardzo obiecujący tytuł. Jest to modyfikacja CSPromod, stworzona na silniku Source, będąca kolejną próbą odtworzenia oldschoolowego Counter-Strike'a 1.6 na lepszym silniku graficznym, przy zachowaniu jego grywalności. Modyfikacja jest darmowa i można ją pobrać
z oficjalnej strony projektu. Do uruchomienia wymaga oryginalnej kopii gry Counter-Strike: Source.

Mamy również dobrą wiadomość dla graczy Counter-Strike'a 2D. Serwery tej gry od dziś również są dostępne w naszej ofercie. Serwery CS2D można wykupić wyłącznie w wersji ECO oraz LITE naszej oferty za jedyne 1,5zł za slot prywatny i 3zł za slot publiczny.

Czytaj więcej
31.01.2010

Owoce FFA eventów ciąg dalszyJuż niedługo ciąg dalszy owocowych rozgrywek z czołowymi teamami sceny Conter-Strike! Tym razem będą to gracze multigamingu D-link PGS. Mecz odbędzie się 7 lutego, tradycyjnie na owocowym serwerze FFA.

D-link PGS
Drużyna D-link PGS

Łukasz "drive" Snopkiewicz
Daniel "myth" Bukalski
Filip "joolz" Ruszała
Adam "ruloN" Wiśniewski
Artur "dOK" Kaleta

www.pgs-gaming.pl            owoce

Mecz zaczyna się o godzinie 18:00.

Adres IP: 193.33.176.243:27015

Na czas eventu serwer będzie powiększony do 32 slotów.
Patronem eventu jest Pukawka.pl

Życzymy wszystkim dobrej zabawy i wielu fragów!

Czytaj więcej
15.01.2010

Kolejny event Owoców FFAJuż w najbliższą niedzielę, 17 stycznia na serwerze Owoce-FFA odbędzie się mecz z dziewczynami z klanu TEMPUS MORIENDI.

Zagrają w składzie:

Piotr"neqs" Lipski - Team Menager
Aleksandra "Fli" Wykowska
Agnieszka "kleo" Socha
Natalia "Kici Kici KotQ" Marciniak
Sylwia "Sylwia" Witoszka
Natalia "NatH" Duźniak
Agnieszka "aGiie"  Błażejczyk

Myvirgins.pl

Na czas eventu serwer będzie powiększony do 32 slotów.
Patronem eventu jest Pukawka.pl

Mecz zaczyna się o godzinie 20:15

Adres IP: 193.33.176.243:27015

Będziecie mieli okazję zagrać z nimi 2 lub 3 mapy. Życzymy paniom miłej gry, w przyjemnej atmosferze, a owocowym graczom wielu fragów i dobrej zabawy :)

Czytaj więcej
23.12.2009

Życzenia świąteczne


Zespół Pukawka.pl pragnie życzyć wszystkim swoim klientom:
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku 2010.


Jednocześnie informujemy, iż w dniach 24-25 grudnia biuro naszej firmy jest nieczynne. Wsparcie techniczne dla serwerów gier działa w normalnym trybie. Odpowiedzi na zgłoszenia będą udzielane na bieżąco, jednak w tych dniach prosimy o wyrozumiałość.

Czytaj więcej
10.12.2009

Na święta i na zawsze - serwer publiczny taniej w wersji LITENa święta w Pukawce kolejna obniżka. Tym razem zmniejszamy cenę slotów publicznych w wersji LITE naszej oferty. Teraz za slot publiczny płacisz nie 6, a jedynie 5zł! Nowa cena zostaje w tej wersji już na zawsze. Teraz serwer publiczny w warszawskiej lokalizacji jest jeszcze tańszy! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zobacz dlaczego u nas się opłaca!

Czytaj więcej
24.11.2009

Nowa lokalizacja serwerów w PukawcePukawka.pl rozszerza swoją ofertę o nową wersję serwerów - ECO. Serwery w tej wersji są zakładane w nowej lokalizacji - w Gdańsku. Czym cechuje się nowa wersja serwerów? Z racji zastosowania słabszego sprzętu i ulokowania w Gdańsku serwery w wersji ECO są mniej wydajne niż te z oferty podstawowej, w której serwery kolokujemy w Warszawskim ATM. Mogą także posiadać wyższy czas dostępu (ping).

Oferta serwerów w wersji ECO przeznaczona jest szczególnie dla tych klientów, którzy szukają bardzo tanich serwerów, a zarazem profesjonalnej obsługi, ponieważ należy wspomnieć, że nowa wersja niczym oprócz lokalizacji i słabszego sprzętu nie różni się od wersji LITE z oferty podstawowej. Posiada w pełni funkcjonalny panel administracyjny oraz dodatkowo instalator pluginów, edytor plików on-line, a także darmowe bazy danych MySQL.

Za wyborem tej wersji przemawiają przede wszystkim ceny:

Serwer publiczny - 3,5 zł/slot
Serwer prywatny - 1,8 zł/slot

Nowa oferta budzi zapewne wiele wątpliwości. Bez obaw! Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego, do czego gorąco zachęcamy.

Czytaj więcej
17.11.2009

Darmowe bazy danych MySQL

Z dniem dzisiejszym do oferty serwerów gier dołączamy darmowe bazy danych MySQL. Można je wykorzystać w dowolnym celu, zarówno do obsługi statystyk modyfikacji czy systemu banów. Nowa usługa jest już aktywna u wszystkich posiadaczy serwerów. Do Twojej dyspozycji oddajemy 50MB na wszystkie założone bazy. Każde konto posiada dostęp poprzez panel phpMyAdmin, w którym w łatwy sposób można zarządzać wszystkimi założonymi bazami, a także umieszczonymi w nich danymi. W najbliższym czasie zostanie również uruchomiona usługa umożliwiająca powiększenie bazy przez płatność sms.

Czytaj więcej
1 2 3 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33