Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

24.06.2010

Aktualizacja Counter-Strike: SourceDrodzy klienci,

Mamy bardzo ważną informację do zakomunikowania użytkownikom serwerów gier:


Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tego komunikatu.

Dnia 23 czerwca br. firma Valve wydała aktualizację gry Counter-Strike: Source. Owa aktualizacja obejmuje również serwery gier, a lista zmian i ich konsekwencje są na tyle duże, że zdecydowaliśmy o tym poinformować w niniejszym newsie.

Jak zaktualizować serwer?

Aby zaktualizować serwer do najnowszej wersji należy wykonać jego reinstalację. Prosimy nie aktualizować serwerów przez autoupdate gdyż nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu plików i konfiguracji prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego. Uprzejmie prosimy o podanie ID serwera/serwerów w treści wiadomości oraz zaznaczenie, które pliki mamy przenieść.

Zmiany - ważne!

Pierwsza zmiana odnosi się do struktury serwera. Od teraz wszystkie pliki umieszczone są w osobnym folderze. Zatem katalog cstrike nie znajduje się już w głównym katalogu na FTP serwera tylko w katalogu orangebox, do którego autorzy gry przenieśli wszystkie pliki.

Druga zmiana dotyczy serwerów tickrate 100. Otóż autorzy gry zdecydowali się na wprowadzenie limitu tickrate, który nie pozwala na ustawienie innej wartości niż 66. Parametr "-ticrate" został całkowicie usunięty z silnika serwera. W związku z tym naturalnie serwery tickrate 100 zostaną wycofane z naszej oferty, a klienci, którzy aktualnie posiadają takie serwery zostaną przeniesieni na zwykłą wersję Counter-Strike: Source, oczywiście z niższą ceną (7zł pub / 3,5zł prv). Zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt posiadaczy serwerów tickrate 100 celem ustalenia szczegółów i dokonania zmian.

Aktualizacja: Serwery tickrate 100 ponownie zostały dodane do oferty.

Prosimy również o to, aby nie dopisywać parametru "-autoupdate" do polecenia startowego. Na chwilę obecną ta opcja może jedynie przysporzyć więcej kłopotów niż korzyści, gdyż zamiast aktualizować serwer pobiera go od nowa w zupełnie osobnym katalogu orangebox. Czyli faktycznie po takiej aktualizacji mamy dwie instalacje serwera. Jedną w katalogu ~/orangebox/, a drugą w katalogu ~/orangebox/orangebox/. Podejrzewamy, że jest to błąd w aktualizacji Valve i mamy nadzieję, że zostanie szybko naprawiony.

Jednocześnie informujemy, iż po aktualizacji serwer nie współpracuje z większością modyfikacji, a ich obecność na serwerze może powodować problemy z jego uruchomieniem. Po reinstalacji serwera załączony zostanie do niego sprawny metamod source. W panelu znajdują się już dwie modyfikacje, które działają poprawnie z nową wersją serwera - Mani admin plugin w wersji U oraz SourceMod w wersji 1.3.3. Inne modyfikacje mogą nie działać do czasu aktualizacji przez ich autorów.

W przypadku jakichkolwiek problemów jesteśmy do Waszej dyspozycji. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy z aktualizacją serwerów. Prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego poprzez formularz kontaktowy, dostępny na naszej stronie. Jednocześnie prosimy o podanie w treści wiadomości ID serwera/serwerów, których dotyczy zgłoszenie.

CSS Update FAQ (ang.)

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
24.06.2010

Kreator zarządzania adminami

Drodzy klienci,

Przedstawiamy nową funkcjonalność naszego panelu dla użytkowników serwerów Counter-Strike 1.6 oraz innych, na silniku HLDS (np. Counter-Strike: Condition Zero). Jest to prosty kreator zarządzania użytkownikami (adminami) amxmoda, zitengrowany bezpośrednio z plikiem users.ini. Narzędzie pobiera wcześniej dodane wpisy i umozliwia ich edycję, a także dodawanie nowych użytkowników. Obsługa jest naprawdę prosta, a sam kreator zaprojektowaliśmy tak, aby każdy mógł sobie poradzić z dodawaniem adminów. W panelu znajduje się również obszerna instrukcja obsługi i działania narzędzia.Zachęcamy do wypróbowania kreatora!

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
10.06.2010

Obniżka cen w wersji LITE

Czytaj więcej
03.06.2010

Informacja

Drodzy klienci,

Informujemy, iż przez okres długiego weekendu odpowiedzi na maile w sprawach leżących w kompetencji biura mogą się wydłużyć. Prosimy o wyrozumiałość. Dział wsparcia technicznego działa w normalnym trybie.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
31.05.2010

Promocja 2 za 1Aktualizacja: Informujemy, iż w dniem 20.06.2010r. promocja została zakończona.

Czytaj więcej
22.04.2010

Obniżka cen serwerów w wersji MAX

Czytaj więcej
28.03.2010

Świąteczna megapromocja w Pukawce!


Promocja dotyczy serwerów gier: Counter-Strike 1.6, Counter Strike:Source, Call of Duty 2 v.1.3, Call of Duty 2 v.1.0, Call of Duty 4 v1.7, Counter-Strike: Condition Zero, Enemy Territory v.2.55, Enemy Territory v.2.60b, Team Fortress 2.

Czytaj więcej
26.03.2010

Współpraca z Ligasoldat.plDrodzy gracze,

Jest nam niezmiernie miło poinformować o rozpoczęciu współpracy z League for Elite Soldiers - polską ligą Soldat. Pukawka.pl jest sponsorem serwerów pod rozgrywki i nagród w lidze.

Od autorów:

"Ligasoldat.pl - League for Elite Soldiers powstała z myślą o graczach i klanach pochłoniętych grą w Soldata w trybie multiplayer. Naszym głównym celem jest urozmaicenie oraz rozszerzenie dotychczasowych zasad rozgrywek jakie występują w innych ligach. Nagroda za każdy wygrany sezon, rozgrywki podzielone na fazy FreePlay, PlayOff. Ponadto od nowego sezonu zostaną wprowadzone nowe tryby gry: INF i TDM. W całości nasza liga posiadać będzie trzy tryby: CTF, INF, TDM. W przyszłości planujemy również rozwinięcie ligi na skalę światową. Liga jest cały czas rozwijana, starannie wysłuchujemy wszelkie prośby czy sugestie przychodzące od graczy. Bo to przecież liga dla nich..."

Wszystkich graczy Soldata serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w lidze!

Czytaj więcej
23.03.2010

Webspell w hostingu wwwDrodzy klienci,

Na Waszą prośbę udostępniamy możliwość wyboru kolejnego skryptu w naszym darmowym hostingu www, dostępnym w wersji MAX. Jest nim portal klanowy Webspell. Wyboru portalu można dokonać przy instalacji hostingu.

Aktualnie hosting obejmuje:

- portal klanowy Clansphere
- portal klanowy Webspell
- AmxBans
- Psychostats

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej
17.03.2010

Obniżka cen serwerów Source tickrate 100

Drodzy klienci,

Z przyjemnością informujemy, że obniżyliśmy ceny serwerów gier na silniku Source z tickrate 100. Obniżka dotyczy serwerów:

 Counter-Strike: Source - tickrate 100
 Day of Defeat: Source - tickrate 100

Wersja MAX:

Slot publiczny: 12zł  Przy przedłużaniu: 11zł
Slot prywatny: 7zł  Przy przedłużaniu: 6zł

Wersja LITE:

Slot publiczny: 10zł
Slot prywatny: 5zł

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Czytaj więcej
1 2 3 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33