Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

02.11.2010

Jesienna obniżka cen w wersji MAX

 

Czytaj więcej
07.10.2010

Counter-Strike 1.6 1000 FPS

 

Aktualizacja: Promocja została zakończona.

Czytaj więcej
04.10.2010

Nowe, lepsze stawki sms !

Drodzy gracze.

Pukawka.pl wprowadziła dzisiaj nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne stawki sms !

 

Czytaj więcej
08.09.2010

Frag eXecutors ponownie na Owocach!


Drodzy gracze,

Jak zapewne wielu z was pamięta Owoce słynęły kiedyś z organizacji częstych eventów z czołowymi polskimi zespołami sceny Counter-Strike.

Teraz mają nadzieję powrócić do tej przyjemnej tradycji zaczynając od spotkania z Frag eXecutors.

Aby stawić czoła z najlepszymi na scenie CS 1.6 należy stawić się na Owocach FFA już w najbliższy poniedziałek (13.09.2010) o godzinie 20:00.

Event będzie otwarty dla wszystkich chętnych,  na serwerze będzie 2-3 adminów pilnujących spokoju i "wywalających" graczy którzy już długo grają. Warto zauważyć, że pierwszeństwo i prawo do dłuższego pobytu na serwerze będą miały osoby związane z Owocami od dłuższego czasu. (Administracja, moderacja, admini, stali bywalcy, OE team, cenieni gracze), tak więc nie będzie sytuacji, w której osoba grająca pierwszy raz na OE zagra całą mapę, a gracz z dwuletnim stażem - 2 rundy...

IP: 193.33.176.243:27015
HLTV: 193.33.176.243:27020 (w razie potrzeby będzie jeszcze jedno)

Serdecznie zapraszamy,

Pukawka.pl i Owoce Egzotyczne

Czytaj więcej
31.08.2010

Nowa lokalizacja, nowa wersja oferty

Drodzy gracze,

Pukawka.pl wprowadza do swojej oferty nową wersję usługi - EU. Są to serwery zlokalizowane w niemieckim Data Center Hetzner, na nowoczesnym, wydajnym sprzęcie, który zapewnia stabilność i komfort gry. Jest to oferta skierowana szczególnie dla klanów, które chciałyby rozgrywać mecze z europejskimi drużynami, ale również dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na niską cenę usługi.

Serwery w lokalizacji EU kosztują odpowiednio:

Slot publiczny: 1,90zł
Slot prywatny: 1,40

Wersja EU, oprócz lokalizacji i związanym z tym większym pingiem, jest taka sama, jak wersja LITE. Do wszystkich serwerów HLDS i SRCDS dołączamy odpowiednio HLTV lub SourceTV z archiwizacją dem i ich publikowaniem na stronie www oraz bazę danych na modyfikacje, bany lub statystyki o pojemności 200 MB.

Jakość gry w nowej lokalizacji można sprawdzić na serwerach testowych:

CS 1.6: 178.63.74.204:27056
CS:S: 178.63.74.204:27061
CoD 4: 178.63.74.204:28961

Ponadto informujemy, iż wersja ECO została wycofana z naszej oferty. Wszystkie serwery w tej wersji będą nadal aktywne, nie wpłynie to na ich działanie. Nie będą jedynie przyjmowanie nowe zamówienia.

Mamy również dobrą wiadomość dla posiadaczy serwerów publicznych w wersji MAX, objętych ceną 7zł/slot. Od dziś cena za serwery jest niższa i wynosi 6,50zł.

Przypominamy, że każde przedłużenie serwera to 7 dni gratis do okresu wynajmu!

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
30.08.2010

Powiększamy bazy danych

Czytaj więcej
03.08.2010

Usprawnienie FastDL oraz HLTV

Drodzy klienci,

Aby ułatwić korzystanie z serwera HTTP, jako alternatywnego źródła pobierania plików z serwerów gier w wersji MAX (FastDL) wprowadziliśmy w panelu nową funkcjonalność, która w publicznym katalogu www tworzy dla serwerów Counter-Strike 1.6 tzw. dowiązania symboliczne, czyli linki/odniesienia do plików .wad oraz podfolderów katalogu cstrike. Dzięki temu nie trzeba już wgrywać plików jednocześnie do katalogu cstrike i www. Po ukatywnieniu funkcji w panelu (menu "Konfiguracja serwera") wystarczy wgrać pliki do katalogu cstrike, by automatycznie znalazły się na serwerze FastDL.

Wprowadziliśmy również usprawnienie dla serwerów HLTV, dzięki któremu z poziomu panelu można w łatwy sposób ustawić serwer tak, aby był gotów do nagrywania dem. Funkcja, znajdująca się w menu "Konfiguracja serwera" HLTV, ustawia w konfiguracji serwera gry mozliwość podłączania się serwerów proxy (sv_proxies "1") oraz ustawia w pliku hltv.cfg hasło (serverpassword) serwera gry (sv_password). Ponadto dopisuje polecenie "record hltv", dzięki czemu po użyciu funkcji i ponownym uruchomieniu serwera HLTV, dema będą nagrywane automatycznie. Jest to szczególnie istotne ułatwienie dla posiadaczy serwerów w wersji LITE, które służą wyłącznie do nagrywania dem.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
24.07.2010

Wakacje w Pukawce cz. 2


Aktualizacja: Promocja została zakończona z dniem 31.08.2010r.

Czytaj więcej
14.07.2010

Wakacje w Pukawce


Aktualizacja: Promocja została zakończona z dniem 31.08.2010r.

Czytaj więcej
24.06.2010

Aktualizacja Counter-Strike: SourceDrodzy klienci,

Mamy bardzo ważną informację do zakomunikowania użytkownikom serwerów gier:


Prosimy o dokładne zapoznanie się z treścią tego komunikatu.

Dnia 23 czerwca br. firma Valve wydała aktualizację gry Counter-Strike: Source. Owa aktualizacja obejmuje również serwery gier, a lista zmian i ich konsekwencje są na tyle duże, że zdecydowaliśmy o tym poinformować w niniejszym newsie.

Jak zaktualizować serwer?

Aby zaktualizować serwer do najnowszej wersji należy wykonać jego reinstalację. Prosimy nie aktualizować serwerów przez autoupdate gdyż nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu. Jeżeli zależy Ci na zachowaniu plików i konfiguracji prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego. Uprzejmie prosimy o podanie ID serwera/serwerów w treści wiadomości oraz zaznaczenie, które pliki mamy przenieść.

Zmiany - ważne!

Pierwsza zmiana odnosi się do struktury serwera. Od teraz wszystkie pliki umieszczone są w osobnym folderze. Zatem katalog cstrike nie znajduje się już w głównym katalogu na FTP serwera tylko w katalogu orangebox, do którego autorzy gry przenieśli wszystkie pliki.

Druga zmiana dotyczy serwerów tickrate 100. Otóż autorzy gry zdecydowali się na wprowadzenie limitu tickrate, który nie pozwala na ustawienie innej wartości niż 66. Parametr "-ticrate" został całkowicie usunięty z silnika serwera. W związku z tym naturalnie serwery tickrate 100 zostaną wycofane z naszej oferty, a klienci, którzy aktualnie posiadają takie serwery zostaną przeniesieni na zwykłą wersję Counter-Strike: Source, oczywiście z niższą ceną (7zł pub / 3,5zł prv). Zwracamy się z uprzejmą prośbą o kontakt posiadaczy serwerów tickrate 100 celem ustalenia szczegółów i dokonania zmian.

Aktualizacja: Serwery tickrate 100 ponownie zostały dodane do oferty.

Prosimy również o to, aby nie dopisywać parametru "-autoupdate" do polecenia startowego. Na chwilę obecną ta opcja może jedynie przysporzyć więcej kłopotów niż korzyści, gdyż zamiast aktualizować serwer pobiera go od nowa w zupełnie osobnym katalogu orangebox. Czyli faktycznie po takiej aktualizacji mamy dwie instalacje serwera. Jedną w katalogu ~/orangebox/, a drugą w katalogu ~/orangebox/orangebox/. Podejrzewamy, że jest to błąd w aktualizacji Valve i mamy nadzieję, że zostanie szybko naprawiony.

Jednocześnie informujemy, iż po aktualizacji serwer nie współpracuje z większością modyfikacji, a ich obecność na serwerze może powodować problemy z jego uruchomieniem. Po reinstalacji serwera załączony zostanie do niego sprawny metamod source. W panelu znajdują się już dwie modyfikacje, które działają poprawnie z nową wersją serwera - Mani admin plugin w wersji U oraz SourceMod w wersji 1.3.3. Inne modyfikacje mogą nie działać do czasu aktualizacji przez ich autorów.

W przypadku jakichkolwiek problemów jesteśmy do Waszej dyspozycji. Bardzo chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i pomożemy z aktualizacją serwerów. Prosimy o kontakt z działem wsparcia technicznego poprzez formularz kontaktowy, dostępny na naszej stronie. Jednocześnie prosimy o podanie w treści wiadomości ID serwera/serwerów, których dotyczy zgłoszenie.

CSS Update FAQ (ang.)

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
1 2 3 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33