Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

18.01.2011

Identyfikacja wpłat

Drodzy klienci, 

Aby ułatwić Wam wspólne płatności za serwery wprowadziliśmy do systemu subkont identyfikację wpłat. Wszystkie płatności dokonywane z subkont są od teraz specjalnie oznaczone loginem, widocznym w historii wpłat. Dzięki temu wiadomo kto, kiedy i jaką kwotę wpłacił do portfela.
 
W przypadku płatności tradycyjnych, np. przelewu pocztowego, aby wpłata została oznaczona jako dokonana przez posiadacza subkonta wystarczy oprócz numeru ID i loginu konta właściciela serwera dopisać jeszcze w nawiasie login subkonta.
 
Przykładowo:
 
Użytkownik: panpukawka posiada ID nr 1234,
Zakłada koledze subkonto o loginie: znajomy
 
Jeśli znajomy dokonuje płatności z poziomu panelu przelewem elektronicznym, SMS lub PayPerCall wystarczy, że zrealizuje ją na swoim subkoncie.
 
Gdy znajomy dokonuje wpłaty przelewem tradycyjnym, np. na poczcie wystarczy, że w tytule przelewu wpisze wspomniany numer ID konta właściciela, jego login oraz nazwę swojego subkonta w nawiasie.
 
Przykładowo: 1234 panpukawka (znajomy)
 
Zaznaczamy, iż oprócz rzeczonego usprawnienia, system płatności nie ulega zmianie.
 
Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
29.12.2010

Nowy rok bez VAT

 

Drodzy klienci,

W nowym roku życzymy Wam wielu fragów i przyjemnej gry na naszych serwerach. Aby rozpocząc rok 2011 miłym akcentem informujemy, iż w wyniku podwyżki VAT z 22 na 23% ceny serwerów nie ulegną zmianie.

W Pukawce nowy rok bez VAT :)

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
10.12.2010

Zimowa promocja - topnieją ceny!

 

Czytaj więcej
26.11.2010

Przelew walutowy i zmiany w regulaminie

Drodzy klienci,

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego rachunku bankowego, na który można dokonywać wpłat w walucie euro (€).

Numer konta walutowego BZWBK

43 1090 1098 0000 0001 1510 7925

Kod SWIFT: WBKPPLPP

Aktualne dane i dodatkowe informacje dotyczące płatności znajdują się w panelu administracyjnym. Proszę zwrócić uwagę na to, iż nowy rachunek służy wyłącznie do wpłat w walucie euro. Aktualny rachunek do zwykłych przelewów krajowych nie zmienia się.

Aby ułatwić osobom wpłacającym środki w euro ustanowiliśmy korzystny przelicznik oraz system punktowy.

W związku z powyższym zmianie ulega regulamin usług, który wejdzie w życie z dniem 30 grudnia 2010r.

Wirtualne środki, zebrane w portfelu będą teraz reprezentowane jako punkty. Nie trzeba się jednak obawiać tej zmiany gdyż jest bardzo prosta i zupełnie nie wpływa na sposób dokonywania płatności czy zarządzanie środkami.

System punktowy prezentuje się następująco:

Zatem w przypadku płatności dokonywanych w polskich złotych zmienia się jedynie sposób prezentacji wirtualnej waluty, jaką są środki zebrane w portfelu.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
05.11.2010

Współpraca z Redhosti.pl i nowa funkcja

Mamy przyjemność zakomunikować o rozpoczęciu współpracy z firmą Redhosti.pl, która dostarcza tanie i stabilne serwery www oraz domeny internetowe. Dzięki tej współpracy nasi klienci otrzymają 10% rabatu na usługi w serwisie Redhosti.pl. Wystarczy przy zamówieniu skorzystać z aktualnego kodu promocyjnego, który podajemy w panelu adminstracyjnym.

Transfer środków z portfela.

Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu do panelu nowej funkcji. Umożliwia transfer wirtualnych środków do portfela innego użytkownika. Transfer musi zostać potwierdzony przy pomocy linku, wysłanego na podany przy rejestracji adres e-mail. O poprawnym transferze informujemy zarówno adresata i nadawcę trasferu mailowo, a w historii portfela pojawi się odpowiednia adnotacja.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
02.11.2010

Jesienna obniżka cen w wersji MAX

 

Czytaj więcej
07.10.2010

Counter-Strike 1.6 1000 FPS

 

Aktualizacja: Promocja została zakończona.

Czytaj więcej
04.10.2010

Nowe, lepsze stawki sms !

Drodzy gracze.

Pukawka.pl wprowadziła dzisiaj nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne stawki sms !

 

Czytaj więcej
08.09.2010

Frag eXecutors ponownie na Owocach!


Drodzy gracze,

Jak zapewne wielu z was pamięta Owoce słynęły kiedyś z organizacji częstych eventów z czołowymi polskimi zespołami sceny Counter-Strike.

Teraz mają nadzieję powrócić do tej przyjemnej tradycji zaczynając od spotkania z Frag eXecutors.

Aby stawić czoła z najlepszymi na scenie CS 1.6 należy stawić się na Owocach FFA już w najbliższy poniedziałek (13.09.2010) o godzinie 20:00.

Event będzie otwarty dla wszystkich chętnych,  na serwerze będzie 2-3 adminów pilnujących spokoju i "wywalających" graczy którzy już długo grają. Warto zauważyć, że pierwszeństwo i prawo do dłuższego pobytu na serwerze będą miały osoby związane z Owocami od dłuższego czasu. (Administracja, moderacja, admini, stali bywalcy, OE team, cenieni gracze), tak więc nie będzie sytuacji, w której osoba grająca pierwszy raz na OE zagra całą mapę, a gracz z dwuletnim stażem - 2 rundy...

IP: 193.33.176.243:27015
HLTV: 193.33.176.243:27020 (w razie potrzeby będzie jeszcze jedno)

Serdecznie zapraszamy,

Pukawka.pl i Owoce Egzotyczne

Czytaj więcej
31.08.2010

Nowa lokalizacja, nowa wersja oferty

Drodzy gracze,

Pukawka.pl wprowadza do swojej oferty nową wersję usługi - EU. Są to serwery zlokalizowane w niemieckim Data Center Hetzner, na nowoczesnym, wydajnym sprzęcie, który zapewnia stabilność i komfort gry. Jest to oferta skierowana szczególnie dla klanów, które chciałyby rozgrywać mecze z europejskimi drużynami, ale również dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na niską cenę usługi.

Serwery w lokalizacji EU kosztują odpowiednio:

Slot publiczny: 1,90zł
Slot prywatny: 1,40

Wersja EU, oprócz lokalizacji i związanym z tym większym pingiem, jest taka sama, jak wersja LITE. Do wszystkich serwerów HLDS i SRCDS dołączamy odpowiednio HLTV lub SourceTV z archiwizacją dem i ich publikowaniem na stronie www oraz bazę danych na modyfikacje, bany lub statystyki o pojemności 200 MB.

Jakość gry w nowej lokalizacji można sprawdzić na serwerach testowych:

CS 1.6: 178.63.74.204:27056
CS:S: 178.63.74.204:27061
CoD 4: 178.63.74.204:28961

Ponadto informujemy, iż wersja ECO została wycofana z naszej oferty. Wszystkie serwery w tej wersji będą nadal aktywne, nie wpłynie to na ich działanie. Nie będą jedynie przyjmowanie nowe zamówienia.

Mamy również dobrą wiadomość dla posiadaczy serwerów publicznych w wersji MAX, objętych ceną 7zł/slot. Od dziś cena za serwery jest niższa i wynosi 6,50zł.

Przypominamy, że każde przedłużenie serwera to 7 dni gratis do okresu wynajmu!

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej