Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

10.12.2010

Zimowa promocja - topnieją ceny!

 

Czytaj więcej
26.11.2010

Przelew walutowy i zmiany w regulaminie

Drodzy klienci,

Z przyjemnością informujemy o otwarciu nowego rachunku bankowego, na który można dokonywać wpłat w walucie euro (€).

Numer konta walutowego BZWBK

43 1090 1098 0000 0001 1510 7925

Kod SWIFT: WBKPPLPP

Aktualne dane i dodatkowe informacje dotyczące płatności znajdują się w panelu administracyjnym. Proszę zwrócić uwagę na to, iż nowy rachunek służy wyłącznie do wpłat w walucie euro. Aktualny rachunek do zwykłych przelewów krajowych nie zmienia się.

Aby ułatwić osobom wpłacającym środki w euro ustanowiliśmy korzystny przelicznik oraz system punktowy.

W związku z powyższym zmianie ulega regulamin usług, który wejdzie w życie z dniem 30 grudnia 2010r.

Wirtualne środki, zebrane w portfelu będą teraz reprezentowane jako punkty. Nie trzeba się jednak obawiać tej zmiany gdyż jest bardzo prosta i zupełnie nie wpływa na sposób dokonywania płatności czy zarządzanie środkami.

System punktowy prezentuje się następująco:

Zatem w przypadku płatności dokonywanych w polskich złotych zmienia się jedynie sposób prezentacji wirtualnej waluty, jaką są środki zebrane w portfelu.

W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
05.11.2010

Współpraca z Redhosti.pl i nowa funkcja

Mamy przyjemność zakomunikować o rozpoczęciu współpracy z firmą Redhosti.pl, która dostarcza tanie i stabilne serwery www oraz domeny internetowe. Dzięki tej współpracy nasi klienci otrzymają 10% rabatu na usługi w serwisie Redhosti.pl. Wystarczy przy zamówieniu skorzystać z aktualnego kodu promocyjnego, który podajemy w panelu adminstracyjnym.

Transfer środków z portfela.

Jednocześnie informujemy o wprowadzeniu do panelu nowej funkcji. Umożliwia transfer wirtualnych środków do portfela innego użytkownika. Transfer musi zostać potwierdzony przy pomocy linku, wysłanego na podany przy rejestracji adres e-mail. O poprawnym transferze informujemy zarówno adresata i nadawcę trasferu mailowo, a w historii portfela pojawi się odpowiednia adnotacja.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
02.11.2010

Jesienna obniżka cen w wersji MAX

 

Czytaj więcej
07.10.2010

Counter-Strike 1.6 1000 FPS

 

Aktualizacja: Promocja została zakończona.

Czytaj więcej
04.10.2010

Nowe, lepsze stawki sms !

Drodzy gracze.

Pukawka.pl wprowadziła dzisiaj nowe, jeszcze bardziej atrakcyjne stawki sms !

 

Czytaj więcej
08.09.2010

Frag eXecutors ponownie na Owocach!


Drodzy gracze,

Jak zapewne wielu z was pamięta Owoce słynęły kiedyś z organizacji częstych eventów z czołowymi polskimi zespołami sceny Counter-Strike.

Teraz mają nadzieję powrócić do tej przyjemnej tradycji zaczynając od spotkania z Frag eXecutors.

Aby stawić czoła z najlepszymi na scenie CS 1.6 należy stawić się na Owocach FFA już w najbliższy poniedziałek (13.09.2010) o godzinie 20:00.

Event będzie otwarty dla wszystkich chętnych,  na serwerze będzie 2-3 adminów pilnujących spokoju i "wywalających" graczy którzy już długo grają. Warto zauważyć, że pierwszeństwo i prawo do dłuższego pobytu na serwerze będą miały osoby związane z Owocami od dłuższego czasu. (Administracja, moderacja, admini, stali bywalcy, OE team, cenieni gracze), tak więc nie będzie sytuacji, w której osoba grająca pierwszy raz na OE zagra całą mapę, a gracz z dwuletnim stażem - 2 rundy...

IP: 193.33.176.243:27015
HLTV: 193.33.176.243:27020 (w razie potrzeby będzie jeszcze jedno)

Serdecznie zapraszamy,

Pukawka.pl i Owoce Egzotyczne

Czytaj więcej
31.08.2010

Nowa lokalizacja, nowa wersja oferty

Drodzy gracze,

Pukawka.pl wprowadza do swojej oferty nową wersję usługi - EU. Są to serwery zlokalizowane w niemieckim Data Center Hetzner, na nowoczesnym, wydajnym sprzęcie, który zapewnia stabilność i komfort gry. Jest to oferta skierowana szczególnie dla klanów, które chciałyby rozgrywać mecze z europejskimi drużynami, ale również dla tych, którzy stawiają przede wszystkim na niską cenę usługi.

Serwery w lokalizacji EU kosztują odpowiednio:

Slot publiczny: 1,90zł
Slot prywatny: 1,40

Wersja EU, oprócz lokalizacji i związanym z tym większym pingiem, jest taka sama, jak wersja LITE. Do wszystkich serwerów HLDS i SRCDS dołączamy odpowiednio HLTV lub SourceTV z archiwizacją dem i ich publikowaniem na stronie www oraz bazę danych na modyfikacje, bany lub statystyki o pojemności 200 MB.

Jakość gry w nowej lokalizacji można sprawdzić na serwerach testowych:

CS 1.6: 178.63.74.204:27056
CS:S: 178.63.74.204:27061
CoD 4: 178.63.74.204:28961

Ponadto informujemy, iż wersja ECO została wycofana z naszej oferty. Wszystkie serwery w tej wersji będą nadal aktywne, nie wpłynie to na ich działanie. Nie będą jedynie przyjmowanie nowe zamówienia.

Mamy również dobrą wiadomość dla posiadaczy serwerów publicznych w wersji MAX, objętych ceną 7zł/slot. Od dziś cena za serwery jest niższa i wynosi 6,50zł.

Przypominamy, że każde przedłużenie serwera to 7 dni gratis do okresu wynajmu!

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
30.08.2010

Powiększamy bazy danych

Czytaj więcej
03.08.2010

Usprawnienie FastDL oraz HLTV

Drodzy klienci,

Aby ułatwić korzystanie z serwera HTTP, jako alternatywnego źródła pobierania plików z serwerów gier w wersji MAX (FastDL) wprowadziliśmy w panelu nową funkcjonalność, która w publicznym katalogu www tworzy dla serwerów Counter-Strike 1.6 tzw. dowiązania symboliczne, czyli linki/odniesienia do plików .wad oraz podfolderów katalogu cstrike. Dzięki temu nie trzeba już wgrywać plików jednocześnie do katalogu cstrike i www. Po ukatywnieniu funkcji w panelu (menu "Konfiguracja serwera") wystarczy wgrać pliki do katalogu cstrike, by automatycznie znalazły się na serwerze FastDL.

Wprowadziliśmy również usprawnienie dla serwerów HLTV, dzięki któremu z poziomu panelu można w łatwy sposób ustawić serwer tak, aby był gotów do nagrywania dem. Funkcja, znajdująca się w menu "Konfiguracja serwera" HLTV, ustawia w konfiguracji serwera gry mozliwość podłączania się serwerów proxy (sv_proxies "1") oraz ustawia w pliku hltv.cfg hasło (serverpassword) serwera gry (sv_password). Ponadto dopisuje polecenie "record hltv", dzięki czemu po użyciu funkcji i ponownym uruchomieniu serwera HLTV, dema będą nagrywane automatycznie. Jest to szczególnie istotne ułatwienie dla posiadaczy serwerów w wersji LITE, które służą wyłącznie do nagrywania dem.

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej