Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

10.04.2009

Call of Duty World at War DLC


Od wczoraj dostępny jest długo oczekiwany patch 1.4 do Call of Duty: World at War. Zawiera on, oprócz poprawek, trzy nowe mapy multiplayer i dodatkowy poziom Nazi Zombies (w trybie kooperacji dla czterech graczy). Patcha pobrać można z jedego z mirrorów, które znajdziecie w tym miejscu. Patcha instalować można zarówno z wersji gry 1.2 jak i 1.3. Niebawem serwery w wersji 1.4 do kupienia w Pukawce, oczekujcie aktualizacji tego newsa.

Update: Serwery w wersji 1.4 są już dostępne w ofercie. Wszystkich posiadaczy serwerów w wersji 1.3 prosimy o reinstalację serwera lub kontakt z działem wsparcia technicznego.

Czytaj więcej
04.04.2009

Game Festival 2009

4-5 Kwietnia, Elbląg, Biblioteka Elbląska. W tym miejscu odbywa się właśnie Game Festival 2009. Impreza potrwa do jutra i zostaną w niej rozegrane mecze w fazie drużynowej oraz indywidualnie w nastęujących konkurencjach: Największe emocje budzić będą zapewne rozgrywki CSS. Specjalnie dla tych, którzy chcieliby obejrzeć zmagania graczy przygotowaliśmy specjalnie serwery SourceTV. Ich adresy zostały przypisane do poszczególnych spotkań. Listę serwerów znajdziecie na łamach serwisu Skilled.pl, który na bieżąco relacjonuje imprezę.

Przez dwa dni będą odbywać się rozgrywki w następujących konkurencjach:

- Counter-Strike: Source (drużynowo) - 16 najlepszych zespołów wyłonionych drogą ogólnopolskich eliminacji
- Counter-Strike 1.6 (drużynowo) - szansa na zaprezentowanie się drużyn z regionu elbląskiego
- Warcraft 3 (indywidualnie) - szansa na pokazanie się zawodników z regionu elbląskiego

Pula nagród jaką udało się zebrać organizatorom od sponsorów jest naprawdę imponująca. Listę nagród możecie znaleźć na oficjalnej stronie Game Festival 2009

Sobota 04.04.2009

10:00 – rozpoczęcie procesu weryfikacji zawodników
11:00 – oficjalne otwarcie imprezy
11:15 – rozpoczęcie zmagań systemem pucharowym w grach Counter-Strike 1.6
11:15 – rozpoczęcie zmagań fazy grupowej w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
ok.18 - zakończenie finału turnieju Counter-Strike 1.6 i dekoracja zwycięzców
ok.20 – zakończenie zmagań grupowych turnieju Counter-Strike: Source by VECTRA

Niedziela 05.04.2009

10:00 – rozpoczęcie zmagań fazy pucharowej w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
11:15 – rozpoczęcie zmagań systemem pucharowym w grze Warcraft 3
ok. 15:00 – rozpoczęcie finału w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
ok. 15:00 – zakończenie finału turnieju Warcraft 3 i dekoracja zwycięzców
ok. 16:30 – zakończeniu finału turnieju w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
ok. 16:45 – oficjalne zakończenie imprezy

Wszystkich zainteresowanych poszczególnymi rozgrywkami, mieszkających niedaleko Elbląga zapraszamy do nawiedzenia imprezy :) Wstęp jest wolny, a na miejscu czekają wydzielone dla widowni miejsca i duży telebim. Nie zabraknie emocji i dodatkowych atrakacji.

Czytaj więcej
02.04.2009

Owocowy konkurs z ggear.pl

owoce

Choć zapowiedziany 1 kwietnia, okazał się nie być prima-aprilisowym żartem. Mowa o konkursie organizowanym przez serwer owoce-ffa, w którym możecie wygrać markowy sprzęt komputerowy! Sponsorem wszystkich nagród jest firma ggear.pl, a ich pula jest naprawdę imponująca. Więcej szczegółów znajdziecie
w tym miejscu. Do wzięcia udziału w konkursie serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
02.04.2009

Współpraca z ggear.pl

Czytaj więcej
21.02.2009

Call of Duty World at War w ofercie!


Z największą przyjemnością informujemy, iż wreszcie, po prawie czterech miesiącach oczekiwania, zostały wydane pliki binarne linuksowe serwerów
Call of Duty: World at War. Serwery już do kupienia w Pukawka.pl!

Tych klientów, którzy chcą zamienić swoje serwery z Call of Duty 4 na Call of Duty World at War prosimy o kontakt z poziomu panelu administracyjnego lub poprzez formularz kontaktowy do naszego wsparcia technicznego.

Update: Kilka dni temu światło dzienne ujrzał trzeci patch co CoD:WaW. Patcha można pobrać stąd. Serwery w wersji patcha 1.3 są już dostępne w ofercie. Wszystkich tych, którzy posiadają serwery w wersji 1.2, chcących przejść na aktualną wersję prosimy o reinstalację serwerów lub kontakt z działem wsparcia technicznego.

Czytaj więcej
02.01.2009

Left4Dead w ofercie

Do naszej oferty dołączył nowy  FPS od Valve. Left 4 Dead to gra
w klimacie survival horroru, której muliplayer pozwala na grę w trybie kooperacji oraz w trybie gry drużynowej (4vs4). Rozgrywka jest rozłożona na czterech bohaterów (Louis, Francis, Zoey, Bill) naturalnie uodpornionych na wirusa, który zdziesiątkował ludzkość zamieniając ją w zombie. Gracze kolejno wcielają się
w każdą z postaci, a w przypadku braku graczy zastępuje niektóre z nich AI silnika gry. Gra do nabycia drogą elektroniczną przez Steama oraz w sklepach
w wersji pudełkowej.

Uwaga!
Serwery L4D można zamawiać w dwóch opcjach:
  • 4 sloty - Co-op mode.
  • 8 slotów - Versus mode.

Czytaj więcej
31.12.2008

Życzenia noworoczne

Już za kilka godzin w niebo wystrzelą kolorowe fajerwerki. W zbliżającym się Nowym Roku 2009 życzymy wszystkim naszym klientom szczęścia, zdrowia, wielu fragów i niskich pingów. Oby nadchodzący rok był jeszcze lepszy i przyniósł wiele nowych gier sieciowych :)

Pozdrawiamy,
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
22.12.2008

SuperLoteria FPSproject

FPSproject.com i Pukawka.pl mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych do Wielkiej SuperLoterii FPSproject.com !!! Do wygrania 16 slotowy serwer wybranej gry ufundowany przez Pukawka.pl. Wygrana osoba otrzyma od serwisu FPSproject.com konto w Pukawka.pl z uzupełnionym i wypchanym po brzegi kasą wirtualnym portfelem. Pieniądze będzie można wymienić na 16-to slotowy serwer w wersji Lite.

Więcej informacji o zasadach konkursu znajdziecie w newsie na stronie fpsproject.com.

Zapraszamy!
Ekipa Pukawka.pl

Czytaj więcej
01.12.2008

Garść informacjiPogoda za oknem nie napawa optymizmem, podobnie jak poczynania Activision w sprawie linuksowych plików binarnych dla serwerów Call of Duty: World at War. Mija bowiem już drugi tydzień od czasu kiedy do Activision QA powędrowały binarki Icculusa i wszystko wskazuje na to, że tę sprawę zepchnięto na dalszy plan. Prosimy wszystkich zainteresowanych kupnem serwerów Call of Duty: World at War o jeszcze trochę cierpliwości, nie pytajcie nas mailowo kiedy będą serwery nowego Coda, ponieważ jest to uzależnione od producenta gry. Jak tylko serwery pojawią się w ofercie poinformujemy o tym wszystkich w kolejnym newsie.

W naszej ofercie pojawiły się natomiast dwa nowe tytuły: Prey oraz War§ow. Jeżeli chciałbyś aby serwer danej gry znalazł się w naszej ofercie, napisz do działu Wsparcia Technicznego maila z informacją o tym.

Czytaj więcej
24.11.2008

Zmiana danych do wpłat

W dniu 01.11.2008 cały dział informatyczny B.Z.N. Posesja  Sp. z o.o. został przeniesiony  do naszej nowej firmy o nazwie Open Makers.

Cały zespół nasz odpowiedzialny między innymi za Pukawka.pl, pracuje obecnie w naszej nowej firmie, która została utworzona przez  B.Z.N. Posesja Sp. z o.o. i jest z nią powiązana kapitałowo.

Poza nazwą (która obecnie bardziej pasuje do usług informatycznych) i numerem konta NIC NIE ULEGA ZMIANIE.

Stare konto działa i jeszcze przez kilka miesięcy będzie działać.
Jeżeli ktoś wysłał, lub wyśle wpłatę na stare konto nie ma się czego obawiać. Wpłata na pewno dojdzie.

Nowe dane do wpłat są podane na tej stronie w działach:

Czytaj więcej
1 2 3 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33