Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

24.06.2009

Unreal Tournament 3 w ofercie

Do naszej oferty trafia kolejny tytuł z gatunku FPS, kontynuator kultowej serii, Unreal Tournament 3. Serwery tej gry już do kupienia w wersji MAX w atrakcyjnej, obniżonej cenie. Do uruchomienia serwera niezbędne jest założenie osobnego konta Gamespy i wpisanie danych
w Panelu Administracyjnym. Więcej informacji znajdziecie
w naszym FAQ po zalogowaniu się do panelu.

Czytaj więcej
11.06.2009

Teeworlds w ofercie

Teeworlds Do naszej oferty dołączyliśmy serwery gry Teeworlds. Jest to dwuwymiarowy shooter, dostępny za darmo na platformy PC, Linux oraz Mac OS X. Grę w najnowszej wersji pobrać można z jej oficjalnej strony. Serwery dostępne w przystępnej cenie 1,5zł za slot prywatny i 3zł za slot publiczny.

Czytaj więcej
11.06.2009

Americas Army 3 za darmo przez Steam

America's Army Już za niecałe 6 dni na platformie Steam będzie można zagrać w America's Army 3. Wszystkim zainteresowanym udostępniono możliwość pre-loadu gry, dzięki któremu możemy pobrać grę ze Steama wcześniej i już 17 czerwca zagrać w nią niedługo przed oficjalną premierą. Jeżeli chcesz dokonać pre-loadu gry kliknij tutaj.

Czytaj więcej
22.05.2009

Turniej Wiaderko-Pukawka-Ggear CS 1.6 5on5Mamy przyjemność zaprosić wszystkich graczy do wzięcia udziału w nowym turnieju CS 1.6 5on5 WPG. Do wygrania cenne nagrody:
  1. miejsce: 700zł + serwer 12 slotowy prywatny na okres 4 miesięcy
  2. miejsce: 500zł + serwer 12 slotowy prywatny na okres 2 miesięcy
  3. miejsce: 200zł + serwer 12 slotowy prywatny na okres 1 miesiąca
Jest to pierwsza edycja turnieju na 12 zaplanowanych.

Organizatorami turnieju są: sklep dla graczy Ggear.pl oraz Pukawka.pl. Turniej będzie się odbywał za pośrednictwem serwisu Wiaderko.com, który jest odpowiedzialny za przeprowadzenie turnieju WPG (Wiaderko-Pukawka-Ggear).

Wszelkie dodatkowe informacje umieszczone są w tym miejscu.

Do turnieju mogą zapisać się maksymalnie 32 drużyny, a im szybciej podejmiecie wyzwanie tym większa szansa na wzięcie udziału w turnieju i wygrania cennych nagród! :)

Zapisy odbywają się na forum.wiaderko.com

Czytaj więcej
10.04.2009

Call of Duty World at War DLC


Od wczoraj dostępny jest długo oczekiwany patch 1.4 do Call of Duty: World at War. Zawiera on, oprócz poprawek, trzy nowe mapy multiplayer i dodatkowy poziom Nazi Zombies (w trybie kooperacji dla czterech graczy). Patcha pobrać można z jedego z mirrorów, które znajdziecie w tym miejscu. Patcha instalować można zarówno z wersji gry 1.2 jak i 1.3. Niebawem serwery w wersji 1.4 do kupienia w Pukawce, oczekujcie aktualizacji tego newsa.

Update: Serwery w wersji 1.4 są już dostępne w ofercie. Wszystkich posiadaczy serwerów w wersji 1.3 prosimy o reinstalację serwera lub kontakt z działem wsparcia technicznego.

Czytaj więcej
04.04.2009

Game Festival 2009

4-5 Kwietnia, Elbląg, Biblioteka Elbląska. W tym miejscu odbywa się właśnie Game Festival 2009. Impreza potrwa do jutra i zostaną w niej rozegrane mecze w fazie drużynowej oraz indywidualnie w nastęujących konkurencjach: Największe emocje budzić będą zapewne rozgrywki CSS. Specjalnie dla tych, którzy chcieliby obejrzeć zmagania graczy przygotowaliśmy specjalnie serwery SourceTV. Ich adresy zostały przypisane do poszczególnych spotkań. Listę serwerów znajdziecie na łamach serwisu Skilled.pl, który na bieżąco relacjonuje imprezę.

Przez dwa dni będą odbywać się rozgrywki w następujących konkurencjach:

- Counter-Strike: Source (drużynowo) - 16 najlepszych zespołów wyłonionych drogą ogólnopolskich eliminacji
- Counter-Strike 1.6 (drużynowo) - szansa na zaprezentowanie się drużyn z regionu elbląskiego
- Warcraft 3 (indywidualnie) - szansa na pokazanie się zawodników z regionu elbląskiego

Pula nagród jaką udało się zebrać organizatorom od sponsorów jest naprawdę imponująca. Listę nagród możecie znaleźć na oficjalnej stronie Game Festival 2009

Sobota 04.04.2009

10:00 – rozpoczęcie procesu weryfikacji zawodników
11:00 – oficjalne otwarcie imprezy
11:15 – rozpoczęcie zmagań systemem pucharowym w grach Counter-Strike 1.6
11:15 – rozpoczęcie zmagań fazy grupowej w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
ok.18 - zakończenie finału turnieju Counter-Strike 1.6 i dekoracja zwycięzców
ok.20 – zakończenie zmagań grupowych turnieju Counter-Strike: Source by VECTRA

Niedziela 05.04.2009

10:00 – rozpoczęcie zmagań fazy pucharowej w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
11:15 – rozpoczęcie zmagań systemem pucharowym w grze Warcraft 3
ok. 15:00 – rozpoczęcie finału w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
ok. 15:00 – zakończenie finału turnieju Warcraft 3 i dekoracja zwycięzców
ok. 16:30 – zakończeniu finału turnieju w grze Counter-Strike: Source by VECTRA
ok. 16:45 – oficjalne zakończenie imprezy

Wszystkich zainteresowanych poszczególnymi rozgrywkami, mieszkających niedaleko Elbląga zapraszamy do nawiedzenia imprezy :) Wstęp jest wolny, a na miejscu czekają wydzielone dla widowni miejsca i duży telebim. Nie zabraknie emocji i dodatkowych atrakacji.

Czytaj więcej
02.04.2009

Owocowy konkurs z ggear.pl

owoce

Choć zapowiedziany 1 kwietnia, okazał się nie być prima-aprilisowym żartem. Mowa o konkursie organizowanym przez serwer owoce-ffa, w którym możecie wygrać markowy sprzęt komputerowy! Sponsorem wszystkich nagród jest firma ggear.pl, a ich pula jest naprawdę imponująca. Więcej szczegółów znajdziecie
w tym miejscu. Do wzięcia udziału w konkursie serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej
02.04.2009

Współpraca z ggear.pl

Czytaj więcej
21.02.2009

Call of Duty World at War w ofercie!


Z największą przyjemnością informujemy, iż wreszcie, po prawie czterech miesiącach oczekiwania, zostały wydane pliki binarne linuksowe serwerów
Call of Duty: World at War. Serwery już do kupienia w Pukawka.pl!

Tych klientów, którzy chcą zamienić swoje serwery z Call of Duty 4 na Call of Duty World at War prosimy o kontakt z poziomu panelu administracyjnego lub poprzez formularz kontaktowy do naszego wsparcia technicznego.

Update: Kilka dni temu światło dzienne ujrzał trzeci patch co CoD:WaW. Patcha można pobrać stąd. Serwery w wersji patcha 1.3 są już dostępne w ofercie. Wszystkich tych, którzy posiadają serwery w wersji 1.2, chcących przejść na aktualną wersję prosimy o reinstalację serwerów lub kontakt z działem wsparcia technicznego.

Czytaj więcej
02.01.2009

Left4Dead w ofercie

Do naszej oferty dołączył nowy  FPS od Valve. Left 4 Dead to gra
w klimacie survival horroru, której muliplayer pozwala na grę w trybie kooperacji oraz w trybie gry drużynowej (4vs4). Rozgrywka jest rozłożona na czterech bohaterów (Louis, Francis, Zoey, Bill) naturalnie uodpornionych na wirusa, który zdziesiątkował ludzkość zamieniając ją w zombie. Gracze kolejno wcielają się
w każdą z postaci, a w przypadku braku graczy zastępuje niektóre z nich AI silnika gry. Gra do nabycia drogą elektroniczną przez Steama oraz w sklepach
w wersji pudełkowej.

Uwaga!
Serwery L4D można zamawiać w dwóch opcjach:
  • 4 sloty - Co-op mode.
  • 8 slotów - Versus mode.

Czytaj więcej