Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

04.03.2016

Planowane prace modernizacyjne

Uprzejmie informujemy, iż w poniedziałek (07.03.2016) w godzinach od 06:00 do 08:00 będą prowadzone prace modernizacyjne, podczas których mogą występować przerwy w dostępie do naszego serwisu, panelu administracyjnego, kont FTP serwerów, a także usług korzystających z domen (serwery Minecraft, serwery TS3) i naszych baz danych.

Czytaj więcej
03.03.2016

Zmiany w regulaminie

Z dniem 04.04.2016 wchodzą w życie dwie zmiany w regulaminie:
- w związku z wprowadzeniem Google Auth do zabezpieczania kont, obowiązuje zasada jedna osoba jedno konto.
Czyli od dnia 04.04.2016 nie należy już zakładać wielu kont.
Przypominamy również, że konta są darmowe, ale nie należy ich współdzielić (od tego są subkonta) sprzedawać ich, ani ich przekazywać (od tego są transfery punktów i serwerów na inne konta)
- umożliwiliśmy również zwroty serwerów jeżeli mają więcej niż 31 dni do końca, ale pobieramy 40% prowizji. Tak, to jest bardzo dużo, ale zależy nam, żebyście nie zwracali serwerów. To jest usługa przed płacona i w ogóle nie powinno być żadnych zwrotów.
Serwery można też zawsze przekazać na inne konto, czy też sprzedać. Nie wnikamy.
 

Czytaj więcej
19.02.2016

Weryfikacja dwuetapowa Google Auth

Uprzejmie informujemy, iż z dniem 26.02.2016 zostanie wprowadzona funkcja weryfikacji dwuetapowej Google Auth. Pozwoli ona na zabezpieczenie dostępu do konta dodatkowym tokenem, generowanym w czasie rzeczywistym przez aplikację mobilną. Lista aplikacji wraz z opisem ich instalacji oraz konfiguracji znajduje się na stronie: https://support.google.com/accounts/answer/1066447?hl=pl.

Docelowo Google Auth zastąpi dotychczasową metodę potwierdzeń transferów serwerów oraz środków z portfela. Przez okres tygodnia od momentu wprowadzenia weryfikacji dwuetapowej będzie można jeszcze korzystać z kodów SMS, natomiast z dniem 04.03.2016 system kodów SMS zostanie całkowicie wycofany na rzecz Google Auth. Korzystanie z funkcji transferów będzie wymagało wówczas aktywacji weryfikacji dwuetapowej. Google Auth nie dotyczy płatności SMS.

Przypominamy, że z jednego konta może korzystać tylko jedna osoba. Uruchomienie weryfikacji dwuetapowej uniemożliwi logowania osobom innym niż właściciel konta. Pozostałym osobom, np. administratorom serwerów, współpracownikom, należy utworzyć subkonta z odpowiednimi uprawnieniami.

Czytaj więcej
17.02.2016

Planowane prace administracyjne

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z czwartku (18.02) na piątek (19.02) w godzinach od 02:00 do 06:00 będą prowadzone prace administracyjne, podczas których mogą występować przerwy w dostępie do naszego serwisu, panelu administracyjnego, kont FTP serwerów, a także usług korzystających z domen (serwery Minecraft, serwery TS3).

Czytaj więcej
17.02.2016

Planowane prace modernizacyjne - Minecraft

Uprzejmie informujemy, iż w czwartek 18 lutego w godzinach między 08:00, a 10:00 będą powadzone prace modernizacyjne. Serwery Minecraft mogą być w tym czasie niedostępne na czas prac. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Czytaj więcej
05.02.2016

Oferta serwerów VPS

Oferta składa się z dwóch rodzajów serwerów VPS
Serwery z serii Web przeznaczone są dla stron www, for, baz danych, czy nawet serwerów ts3, ale nie nadają się na serwery gier.
Serwer z serii Game przeznaczone są głównie dla serwerów gier, ale również stron www, for, baz danych, serwerów ts3.
Seria Web jest oparta o wirtualizację OpenVZ i jest tańsza.
Seria Game jest oparta o wirtualizację Xen i znacznie wydjaniejsza, ale nieco droższa.

Serwery VPS są dostępne w menu Kup serwer w naszym panelu i tam również znajduje się więcej informacji na temat oferty.

Czytaj więcej
24.12.2015

Promocja i prezent na święta!

Wspólnie z Chubby Pixel oraz G2A przygotowaliśmy dla wszystkich naszych klientów specjalny prezent. Odświeżamy także szaloną promocję na zakup serwerów - pierwszy miesiąc w jeszcze niższej cenie!

Każda z osób, która posiada u nas dowolny serwer gry lub serwer głosowy otrzymała od nas grę Woodle Tree Adventures studia Chubby Pixel - old-schoolową grę platformową na platformie Steam, przeznaczoną na platformy PC, Mac oraz Linux! Grę można odebrać po zalogowaniu do panelu.

Gratis dorzucamy również od nas dodatkowe +3 dni przedłużenia wszystkich kupionych u nas serwerów.

Chubby Pixel jest niezależnym studiem gier z Mediolanu, założonym w 2012 roku przez Fabio Fer­rara oraz Giu­lia Airoldi.

Najtańszy sklep online z grami i kodami aktywacyjnymi. Bezpieczeństwo zakupów i błyskawiczna dostawa to priorytety sklepu G2A.

Na święta zachęcamy także do skorzystania ze specjalnej promocji na zakup serwerów. Pierwszy miesiąc w jeszcze niższej cenie!

Czytaj więcej
24.11.2015

Obowiązkowe tokeny dla serwerów CS:GO

Uwaga! Valve wprowadza obowiązek stosowania tokenów GSLT dla serwerów CS:GO. Bez przypisanego tokenu gracze nie będą mogli połączyć się do serwera i nie będzie on widoczny na liście w grze!

Przygotowaliśmy dla Was poradnik, w którym wyjaśniamy jak krok po kroku przypisać od serwera token:

http://faq.pukawka.pl/csgo.html#token

Jednocześnie informujemy, że z dniem wprowadzenia obowiązku stosowania tokenów skaner modyfikacji zabronionych zostanie wyłączony. Uprzedzamy jednak, że Valve nadal będzie blokować zabronione modyfikacje, jednak blokując wszystkie tokeny na danym koncie zamiast adresu IP.

Czytaj więcej
17.11.2015

Konkurs! Wygraj nóż i serwer na 3 miesiące!

Wspólny konkurs ze SkinJoker.com

Wygraj:
- serwer CSGO Pro na 3 miesiące od Pukawka.pl
- nóż: Huntsman Knife | Safari Mesh od Skinjoker.com

Aby wziąć udział w konkursie skorzystaj z aplikacji na tej stronie.


Czytaj więcej
07.11.2015

Planowane prace administracyjne

W związku z planowanymi pracami administracyjnymi informujemy, że w nocy z czwartku 12.11.2015 na piątek 13.11.2015 w godzinach od 02:00 do 04:00 mogą wystąpić przerwy w dostępie do wszystkich usług oraz naszej strony.

Czytaj więcej