Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

14.09.2012

Minecraft: 100 MB w Niemczech

Czytaj więcej
13.09.2012

Automatyczny instalator HLstatsX i konfigurator dla CS:GO!

*Demon to proces HLstatsX, który odpowiada za odczytywanie logów i zapisywanie statystyk do bazy danych.

Czytaj więcej
31.08.2012

Konkurs od CSTV.pl

Czytaj więcej
28.08.2012

SMS API Pukawka.pl

Uprzejmie informujemy, iż udostępniliśmy w panelu administracyjnym SMS API. Jest to narzędzie przeznaczone dla programistów, pozwalające na zintegrowanie własnej aplikacji z płatnościami SMS opartymi o wirtualny portfel w naszym serwisie. API funkcjonuje w oparciu o indywidualny klucz, podobnie jak w przypadku udostępnionego przez nas Widgetu płatności. Dokumentacja API znajduje się w menu "Portfel" -> "SMS API". Wszelkie sugestie oraz zgłoszenia dotyczące API prosimy kierować do działu wsparcia technicznego.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
28.08.2012

Współpraca z CSTV.pl

Mamy przyjemność poinformować 
o rozpoczęciu współpracy z serwisem CSTV.pl.

CSTV to innowacyjny serwis streamingowy promujący Counter-Strike'a. Projekt jest skierowany zarówno do graczy Counter-Strike'a 1.6, jak również CS: Source i Global Offensive. Poza transmisjami z rozgrywek profesjonalnych (blok PRO), przygotowano również blok lig amatorskich. Serwis będzie również na bieżąco serwować wywiady z gwiazdami sceny CS-a. Nie zabraknie konkursów z ciekawymi nagrodami, które będą do wygrania także podczas transmisji z turniejów. Nie zabraknie także rozgrywek europejskich, dzięki współpracy z ESEA, Excello oraz PGL.

Zapraszamy,
Zespół Pukawka.pl oraz CSTV.pl

Czytaj więcej
21.08.2012

CS:GO w ofercie - promocja i klucze Steam!

CS:GO już w ofercie Pukawka.pl!

Z tej okazji uruchomiliśmy dla Was specjalną promocję.

Mamy również dla Was klucze Steam.

Od dziś w sklepie Pukawka.pl możecie kupić klucze do CS 1.6 i CS:GO.

Sklep dostepny jest w panelu administracyjnym po zalogowaniu.

Jednocześnie informujemy, iż osoby, które dokonały zakupu serwera we wcześniejszej promocji, mogą uzyskać zwrot nadpłaconych środków do portfela lub przedłużenie serwera o dodatkowy tydzień.

Zapraszamy!
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
30.07.2012

Callcenter Pukawka.pl

Drodzy klienci,

Umożliwienie Wam dobrego kontaktu z nami jest naszym obowiązkiem. Chcemy wywiązywać się z niego jak najlepiej i umożliwić Wam łatwy kontakt z naszymi pracownikami. W tym celu powstało callcenter Pukawka.pl.

Kontakt telefoniczny z pracownikami biura oraz działu wsparcia technicznego jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00. Istnieje możliwość kontaktu również w innych godzinach, także w dni wolne od pracy jeżeli są dostępni pracownicy.

Numer telefonu: 22 10 10 965

Opłata za połączenie z numerem stacjonarnym zgodnie z cennikiem operatora.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
26.07.2012

Promocja 2XL

Promocja 2XL

Kup 2 serwery publiczne w wersji LITE lub MAX od 20 do 32 slotów.

Otrzymasz cenę promocyjną na stałe oraz 4 sloty za darmo.

Wersja MAX: 3,49 zł / slot
Wersja LITE: 2,49 zł / slot

Np. kupując 2 serwery 20 slotowe płacisz tylko za 16 slotów, a otrzymujesz 20 na każdy serwer z ceną promocyjną.

Aby skorzystać z promocji zaloguj się do panelu administracyjnego i wybierz "Zamówienia", następnie "Promocja 2XL".

Promocja zakończona dnia 20.08.2012.

Czytaj więcej
24.07.2012

ZOWIE Polish Challenge #5

Mamy nie lada gradke dla bardziej zaawansowanych. Możemy z dumą ogłosić wszem i wobec, że już za niespełna 2 tygodnie (31 lipca, o godzinie 20:00), rusza pierwszy oficjalny turniej dla graczy z Polski, z udziałem kolejnego sponsora ZOWIE GEAR.

Turniej przewidziany jest na 32 drużyny, a mecze rozgrywać będą się w systemie Single Elimination.  Standardowo turniej obywać się będzie w systemie BO1, MR15. Ważny jest również system check-in, ponieważ trzeba poinformować o swojej gotowości 30 minut przed startem turnieju, aby to zrobić wystarczyć kliknąć przycisk z takim samym napisem. Bardziej dociekliwych zapraszamy TUTAJ, gdzie możecie przeczytać cały regulamin. 

Zapisywać się możecie już teraz pod tym linkiem, a jest o co walczyć. Drużyna, która wygra, otrzyma pięć o to takich cudeniek:

Dokładna nazwa podkładki to ZOWIE P-CM.
Aby założyć drużyne, wystarczy wejść pod ten link i kliknąć "create team".

Życzymy powodzenia!

 

Czytaj więcej
24.07.2012

Excello Polska - na start!

Z dniem dzisiejszym serwis turniejowy Excello.net przy naszej współpracy, otwiera się na Polską scene sportów elektronicznych. Pukawka.pl już od 6 lat zaopatruje graczy w wysokiej jakości serwery gier, jeżeli jeszcze nie mieliście szansy na nich zagrać, to dziś możecie to zmienić. Gather to nowy system rozgrywkowy, gdzie można grać  w systemie 5on5 pod "osłoną" programu anty-cheaterskiemy EasyAntyCheat.

Aby móc zacząć zabawe wystarczy założyć konto na stronie Excello.net i uzupełnić Steam ID. Niezbędny będzie również program anty-cheaterski.

Program EAC możecie ściągnąć z tej strony. Po zainstalowaniu programu wystarczy, że go włączymy oraz klikniemy na flagę Portugalii. Następnie wybieramy Excello.net z listy. Teraz nie pozostaje nam nic innego niż wejść na jeden z poniższych adresów.

Możemy też wejść na ten adres i wybrać serwer klikając connect!

W razie gdyby program EAC zawiódł, do każdego serwera jest przydzielony serwer HLTV. Demka poszczególnych znajdziecie poniżej.

Gdy dziesieciu graczy na serwerze wpisze komende ".ready", pojawi się "votemap", w którym będziemy mogli wybrać następną mape.

W czasie gry możemy używać takich komend jak:

W planach mamy także turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Cała Administracja Excello.netPukawka.pl zaprasza na serwery!

Czytaj więcej