Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

31.08.2012

Konkurs od CSTV.pl

Czytaj więcej
28.08.2012

SMS API Pukawka.pl

Uprzejmie informujemy, iż udostępniliśmy w panelu administracyjnym SMS API. Jest to narzędzie przeznaczone dla programistów, pozwalające na zintegrowanie własnej aplikacji z płatnościami SMS opartymi o wirtualny portfel w naszym serwisie. API funkcjonuje w oparciu o indywidualny klucz, podobnie jak w przypadku udostępnionego przez nas Widgetu płatności. Dokumentacja API znajduje się w menu "Portfel" -> "SMS API". Wszelkie sugestie oraz zgłoszenia dotyczące API prosimy kierować do działu wsparcia technicznego.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
28.08.2012

Współpraca z CSTV.pl

Mamy przyjemność poinformować 
o rozpoczęciu współpracy z serwisem CSTV.pl.

CSTV to innowacyjny serwis streamingowy promujący Counter-Strike'a. Projekt jest skierowany zarówno do graczy Counter-Strike'a 1.6, jak również CS: Source i Global Offensive. Poza transmisjami z rozgrywek profesjonalnych (blok PRO), przygotowano również blok lig amatorskich. Serwis będzie również na bieżąco serwować wywiady z gwiazdami sceny CS-a. Nie zabraknie konkursów z ciekawymi nagrodami, które będą do wygrania także podczas transmisji z turniejów. Nie zabraknie także rozgrywek europejskich, dzięki współpracy z ESEA, Excello oraz PGL.

Zapraszamy,
Zespół Pukawka.pl oraz CSTV.pl

Czytaj więcej
21.08.2012

CS:GO w ofercie - promocja i klucze Steam!

CS:GO już w ofercie Pukawka.pl!

Z tej okazji uruchomiliśmy dla Was specjalną promocję.

Mamy również dla Was klucze Steam.

Od dziś w sklepie Pukawka.pl możecie kupić klucze do CS 1.6 i CS:GO.

Sklep dostepny jest w panelu administracyjnym po zalogowaniu.

Jednocześnie informujemy, iż osoby, które dokonały zakupu serwera we wcześniejszej promocji, mogą uzyskać zwrot nadpłaconych środków do portfela lub przedłużenie serwera o dodatkowy tydzień.

Zapraszamy!
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
30.07.2012

Callcenter Pukawka.pl

Drodzy klienci,

Umożliwienie Wam dobrego kontaktu z nami jest naszym obowiązkiem. Chcemy wywiązywać się z niego jak najlepiej i umożliwić Wam łatwy kontakt z naszymi pracownikami. W tym celu powstało callcenter Pukawka.pl.

Kontakt telefoniczny z pracownikami biura oraz działu wsparcia technicznego jest możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00. Istnieje możliwość kontaktu również w innych godzinach, także w dni wolne od pracy jeżeli są dostępni pracownicy.

Numer telefonu: 22 10 10 965

Opłata za połączenie z numerem stacjonarnym zgodnie z cennikiem operatora.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
26.07.2012

Promocja 2XL

Promocja 2XL

Kup 2 serwery publiczne w wersji LITE lub MAX od 20 do 32 slotów.

Otrzymasz cenę promocyjną na stałe oraz 4 sloty za darmo.

Wersja MAX: 3,49 zł / slot
Wersja LITE: 2,49 zł / slot

Np. kupując 2 serwery 20 slotowe płacisz tylko za 16 slotów, a otrzymujesz 20 na każdy serwer z ceną promocyjną.

Aby skorzystać z promocji zaloguj się do panelu administracyjnego i wybierz "Zamówienia", następnie "Promocja 2XL".

Promocja zakończona dnia 20.08.2012.

Czytaj więcej
24.07.2012

ZOWIE Polish Challenge #5

Mamy nie lada gradke dla bardziej zaawansowanych. Możemy z dumą ogłosić wszem i wobec, że już za niespełna 2 tygodnie (31 lipca, o godzinie 20:00), rusza pierwszy oficjalny turniej dla graczy z Polski, z udziałem kolejnego sponsora ZOWIE GEAR.

Turniej przewidziany jest na 32 drużyny, a mecze rozgrywać będą się w systemie Single Elimination.  Standardowo turniej obywać się będzie w systemie BO1, MR15. Ważny jest również system check-in, ponieważ trzeba poinformować o swojej gotowości 30 minut przed startem turnieju, aby to zrobić wystarczyć kliknąć przycisk z takim samym napisem. Bardziej dociekliwych zapraszamy TUTAJ, gdzie możecie przeczytać cały regulamin. 

Zapisywać się możecie już teraz pod tym linkiem, a jest o co walczyć. Drużyna, która wygra, otrzyma pięć o to takich cudeniek:

Dokładna nazwa podkładki to ZOWIE P-CM.
Aby założyć drużyne, wystarczy wejść pod ten link i kliknąć "create team".

Życzymy powodzenia!

 

Czytaj więcej
24.07.2012

Excello Polska - na start!

Z dniem dzisiejszym serwis turniejowy Excello.net przy naszej współpracy, otwiera się na Polską scene sportów elektronicznych. Pukawka.pl już od 6 lat zaopatruje graczy w wysokiej jakości serwery gier, jeżeli jeszcze nie mieliście szansy na nich zagrać, to dziś możecie to zmienić. Gather to nowy system rozgrywkowy, gdzie można grać  w systemie 5on5 pod "osłoną" programu anty-cheaterskiemy EasyAntyCheat.

Aby móc zacząć zabawe wystarczy założyć konto na stronie Excello.net i uzupełnić Steam ID. Niezbędny będzie również program anty-cheaterski.

Program EAC możecie ściągnąć z tej strony. Po zainstalowaniu programu wystarczy, że go włączymy oraz klikniemy na flagę Portugalii. Następnie wybieramy Excello.net z listy. Teraz nie pozostaje nam nic innego niż wejść na jeden z poniższych adresów.

Możemy też wejść na ten adres i wybrać serwer klikając connect!

W razie gdyby program EAC zawiódł, do każdego serwera jest przydzielony serwer HLTV. Demka poszczególnych znajdziecie poniżej.

Gdy dziesieciu graczy na serwerze wpisze komende ".ready", pojawi się "votemap", w którym będziemy mogli wybrać następną mape.

W czasie gry możemy używać takich komend jak:

W planach mamy także turnieje z atrakcyjnymi nagrodami.

Cała Administracja Excello.netPukawka.pl zaprasza na serwery!

Czytaj więcej
20.07.2012

Informacja o kontakcie w dniach 21 - 22.07 br.

Uprzejmie informujemy, iż w dniach 21 - 22.07 (sobota - niedziela) br. kontakt z biurem oraz działem wsparcia technicznego będzie ograniczony. Prosimy o wyrozumiałość w oczekiwaniu na wiadomości zwrotne.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
12.07.2012

Cloud Game Servers - Testy BETA

 
Pukawka.pl ogłasza otwarcie zapisów do beta testów nowej usługi serwerów gier w chmurze.
 
Prosimy o zgłoszenia na adres support@pukawka.pl doświadczonych administratorów serwerów gier, a także właścicieli sieci serwerów oraz innych osób zainteresowanych usługami z gwarantowanymi zasobami.
 
W treści maila prosimy o przesłanie krótkiej informacji o sobie oraz szczegółów dotyczących zebranego doświadczenia w zakresie serwerów gier oraz serwerów w hostingu dedykowanym i wirtualnym.
 
Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej