Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

31.01.2010

Owoce FFA eventów ciąg dalszyJuż niedługo ciąg dalszy owocowych rozgrywek z czołowymi teamami sceny Conter-Strike! Tym razem będą to gracze multigamingu D-link PGS. Mecz odbędzie się 7 lutego, tradycyjnie na owocowym serwerze FFA.

D-link PGS
Drużyna D-link PGS

Łukasz "drive" Snopkiewicz
Daniel "myth" Bukalski
Filip "joolz" Ruszała
Adam "ruloN" Wiśniewski
Artur "dOK" Kaleta

www.pgs-gaming.pl            owoce

Mecz zaczyna się o godzinie 18:00.

Adres IP: 193.33.176.243:27015

Na czas eventu serwer będzie powiększony do 32 slotów.
Patronem eventu jest Pukawka.pl

Życzymy wszystkim dobrej zabawy i wielu fragów!

Czytaj więcej
15.01.2010

Kolejny event Owoców FFAJuż w najbliższą niedzielę, 17 stycznia na serwerze Owoce-FFA odbędzie się mecz z dziewczynami z klanu TEMPUS MORIENDI.

Zagrają w składzie:

Piotr"neqs" Lipski - Team Menager
Aleksandra "Fli" Wykowska
Agnieszka "kleo" Socha
Natalia "Kici Kici KotQ" Marciniak
Sylwia "Sylwia" Witoszka
Natalia "NatH" Duźniak
Agnieszka "aGiie"  Błażejczyk

Myvirgins.pl

Na czas eventu serwer będzie powiększony do 32 slotów.
Patronem eventu jest Pukawka.pl

Mecz zaczyna się o godzinie 20:15

Adres IP: 193.33.176.243:27015

Będziecie mieli okazję zagrać z nimi 2 lub 3 mapy. Życzymy paniom miłej gry, w przyjemnej atmosferze, a owocowym graczom wielu fragów i dobrej zabawy :)

Czytaj więcej
23.12.2009

Życzenia świąteczne


Zespół Pukawka.pl pragnie życzyć wszystkim swoim klientom:
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia
oraz szczęśliwego Nowego Roku 2010.


Jednocześnie informujemy, iż w dniach 24-25 grudnia biuro naszej firmy jest nieczynne. Wsparcie techniczne dla serwerów gier działa w normalnym trybie. Odpowiedzi na zgłoszenia będą udzielane na bieżąco, jednak w tych dniach prosimy o wyrozumiałość.

Czytaj więcej
10.12.2009

Na święta i na zawsze - serwer publiczny taniej w wersji LITENa święta w Pukawce kolejna obniżka. Tym razem zmniejszamy cenę slotów publicznych w wersji LITE naszej oferty. Teraz za slot publiczny płacisz nie 6, a jedynie 5zł! Nowa cena zostaje w tej wersji już na zawsze. Teraz serwer publiczny w warszawskiej lokalizacji jest jeszcze tańszy! Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zobacz dlaczego u nas się opłaca!

Czytaj więcej
24.11.2009

Nowa lokalizacja serwerów w PukawcePukawka.pl rozszerza swoją ofertę o nową wersję serwerów - ECO. Serwery w tej wersji są zakładane w nowej lokalizacji - w Gdańsku. Czym cechuje się nowa wersja serwerów? Z racji zastosowania słabszego sprzętu i ulokowania w Gdańsku serwery w wersji ECO są mniej wydajne niż te z oferty podstawowej, w której serwery kolokujemy w Warszawskim ATM. Mogą także posiadać wyższy czas dostępu (ping).

Oferta serwerów w wersji ECO przeznaczona jest szczególnie dla tych klientów, którzy szukają bardzo tanich serwerów, a zarazem profesjonalnej obsługi, ponieważ należy wspomnieć, że nowa wersja niczym oprócz lokalizacji i słabszego sprzętu nie różni się od wersji LITE z oferty podstawowej. Posiada w pełni funkcjonalny panel administracyjny oraz dodatkowo instalator pluginów, edytor plików on-line, a także darmowe bazy danych MySQL.

Za wyborem tej wersji przemawiają przede wszystkim ceny:

Serwer publiczny - 3,5 zł/slot
Serwer prywatny - 1,8 zł/slot

Nowa oferta budzi zapewne wiele wątpliwości. Bez obaw! Na wszelkie pytania chętnie odpowiemy. Można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza kontaktowego, do czego gorąco zachęcamy.

Czytaj więcej
17.11.2009

Darmowe bazy danych MySQL

Z dniem dzisiejszym do oferty serwerów gier dołączamy darmowe bazy danych MySQL. Można je wykorzystać w dowolnym celu, zarówno do obsługi statystyk modyfikacji czy systemu banów. Nowa usługa jest już aktywna u wszystkich posiadaczy serwerów. Do Twojej dyspozycji oddajemy 50MB na wszystkie założone bazy. Każde konto posiada dostęp poprzez panel phpMyAdmin, w którym w łatwy sposób można zarządzać wszystkimi założonymi bazami, a także umieszczonymi w nich danymi. W najbliższym czasie zostanie również uruchomiona usługa umożliwiająca powiększenie bazy przez płatność sms.

Czytaj więcej
12.11.2009

IDOL Public.Voicespeak.org oraz Pukawka.plSieć Publicznych Serwerów Głosowych VoiceSpeak.org oraz Pukawka.pl pragnie zaprosić do udziału w III Edycji IDOLa, który odbędzie się 27 Listopada na publicznym serwerze TeamSpeak:

Adres IP: ts.voicespeak.org

Niepowtarzalna doza humoru, której towarzyszą bardzo cenne nagrody!

Szczegółowe informacje oraz zapisy mieszczą się pod tym linkiem. forum.voicespeak.org

Nie zwlekaj, zapisz się jeszcze dziś :)
Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Czytaj więcej
04.11.2009

Gorąca promocja


Jesień to czas gorących promocji w Pukawce :) Tym razem serwujemy antyzimowy, gorący kąsek Pana Pukawki! Serwery w wersji MAX tylko do końca listopada w rewelacyjnej cenie 5zł za slot! Promocja dotyczy serwerów gier: Counter-Strike 1.6, Counter Strike:Source, Call of Duty 4, Call of Duty 2 oraz Enemy Territory. Cena dotyczy każdego okresu wynajmu! Przy przedłużaniu obowiązują stawki stałej promocji "Tanie przedłużanie" w wersji MAX.

Czytaj więcej
22.10.2009

Turniej Wiaderko-Pukawka-Ggear CS 1.6 5on5

Czytaj więcej
11.10.2009

BenQ.DELTAeSPORTS.COM na Owocach

Mamy przyjemność poinformować, że dzisiaj na serwerze Owoce [FFA] o godzinie 17.45 zagoszczą dziewczyny z BenQ.DELTAeSPORTS.COM w składzie:

Klaudia rybka_k Rybka,
Agata agatha Walkowiak,
Malwina Cia Zielonka,
Eliza powerka Szczepaniak,
Marta blondynka Grabowska.  

Adres serwera: 193.33.176.243:27015

Życzymy miłej zabawy i wielu fragów.

Czytaj więcej