Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Sprawdź nasze promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

08.01.2015

Zmiany w regulaminie

Z dniem 08.02.2015 wchodzą w życie następujące zmiany w regulaminie:

Zapraszamy do zapoznania się ze zmianami w menu Regulamin na stronie Pukawka.pl

Czytaj więcej
27.11.2014

Pasmo promocji do końca 2014 roku!

Już w przyszłym tygodniu, specjalnie dla naszych stałych klientów, szykujemy kolejne szalone dni, w których będziecie mogli przedłużyć swoje serwery w niższej cenie. Oczywiście oprócz zniżki w ramach szalonych dni wlicza się także zniżka z programu lojalnościowego. Korzyść podwójna!

Z kolei dla wszystkich naszych klientów, stałych i nowych do końca grudnia oferujemy znacznie tańszy zakup wybranych serwerów z pakietów MAX i LITE oraz oferty CS:GO. Sprawdźcie szczegóły na grafice informacyjnej. Regulamin promocji: http://pukawka.pl/strona,74.html

Udanych zakupów :)

Czytaj więcej
19.10.2014

ECO - nowa oferta serwerów

Prezentujemy nową ofertę serwerów w lokalizacji polskiej (centrum danych ATMAN w Warszawie, gwarantujące najniższe pingi w Polsce). Pakiet ECO to oferta skierowana dla tych, którzy nie potrzebuję rozszerzonych funkcji i dodatków. Po prostu tanio i solidnie.

Czytaj więcej
14.10.2014

Funkcja aktualizacji dla serwerów MTA oraz SA-MP

W panelu serwerów MTA oraz SA-MP udostępniamy funkcję aktualizacji, która umożliwia zainstalowanie na serwerze najnowszej dostępnej wersji. Pracujemy także nad możliwością wyboru wersji serwerów SA-MP, która za jakiś czas również pojawi się w panelu.

 

Czytaj więcej
23.09.2014

Obniżka cen serwerów w pakicie STARTER

Teraz publiczny serwer CS 1.6 z sys_ticrate 600 i pingboost 2 kupicie za jedyne 1,49 zł/slot! Obniżyliśmy także ceny serwerów Call of Duty i innych tytułów z tego pakietu.

Czytaj więcej
17.09.2014

The Jam - konkurs dla twórców gier

The Jam to konkurs dla twórców gier.

Nagrody
1. Stworzenie projektu z pełnym wsparciem na wspieram.to
nagrode funduje: wspieram.to
 
2. Kampania reklamowa warta 30 tys. PLN oraz wpis do encyklopedii Gry Online
nagrode funduje: gry-online.pl
 
3. Wydanie gry w wersji pudełkowej
nagrode funduje: IQ Publishing
 
4. Wywiad z twórcami zwycięskiego projektu
nagrode funduje: GRM Radio
 
Terminy
Przypominamy również o zbliżających się terminach:
  • 26 września 2014 zamykamy możliwość nadsyłania gier. Na dniach na stronie pojawi się możliwość wrzucania projektów. Nie zapomnijcie wgrać swoich projektów przed tym terminem!
  • 25 października 2014 odbędzie się wielki finał "Tha Jam" na tegorocznej edycji PGA w Poznaniu. Zapraszamy gorąco!

Więcej na: thejam.pl

Czytaj więcej
14.09.2014

Planowana przerwa kanału płatności SMS

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z dnia 16.09.2014 na 17.09.2014 w godzinach od 01:00 do 07:00 kanał płatności SMS będzie niedostępny ze względu na planowane w tym czasie prace administracyjne.

Czytaj więcej
12.09.2014

Skaner bezpieczeństwa serwerów CS 1.6.

W panelu wszystkich serwerów CS 1.6 udostępniliśmy dwustopniowy skaner, który umożliwia sprawdzenie czy na serwerze znajdują się zainfekowane pluginy. Znajdziecie go w menu "Skaner bezpieczeństwa" panelu serwerów.

Wykonaliśmy bieżący skan pluginów na wszystkich serwerach, aby udostępnić Wam najbardziej aktualną informację o nich. Te serwery, który wykryliśmy jako zainfekowane oznaczyliśmy żółtą ikonką z wykrzyknikiem na liście serwerów w menu "Twoje serwery".

Klienci, u których wykryliśmy niechciane pluginy otrzymają od nas dodatkowo maile ze szczegółami i odnośnikiem do skanera.

Nie usuwamy żadnych Waszych pluginów, ani nie blokujemy serwerów w trosce o jak najmniejszy wpływ zmian na integralność ich konfiguracji i zapewnienie komfortu graczom. Dotychczas nie spotkaliśmy się z oznakami niepożądanego działania serwerów z takimi pluginami, ale na wszelki wypadek od momentu pojawienia się informacji o zagrożeniu odpowiednio filtrujemy ruch sieciowy w taki sposób, aby nie było możliwe wykonanie ataków na Wasze serwery przy użyciu niepożądanego kodu w zainfekowanych pluginach.

Każdy może samodzielnie zdecydować czy chce dany plugin usunąć, ponownie wykonać kompilację lub wgrać z innego źródła.

Możecie także liczyć na pełne wsparcie ze strony całego naszego zespołu, który jest na tyle liczny, że w rozsądnym czasie pomoże każdemu w wyczyszczeniu serwera.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu ze skanera:

 

Czytaj więcej
11.09.2014

Komunikat dotyczący serwerów CS 1.6.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z pojawiającymi się informacjami o niepożądanym działaniu niektórych pluginów Amxmoda, które mogą być zainfekowane i umożliwiać zdalne przejęcie dostępu do serwerów, podjęliśmy decyzję o wycofaniu wcześniejszych zmian pluginu adminhelp.amxx, a także antiflood.amxx, który został przywrócony do wersji oryginalnej z oficjalnej paczki Amxmoda oraz masterfix.amxx, który został usunięty z serwerów oraz źródeł instalacyjnych wraz ze wszystkimi składnikami.

Od razu po uzyskaniu informacji o potencjalnym zagrożeniu dla serwerów zablokowaliśmy również na wszystkich naszych jednostkach ruch sieciowy z podejrzanymi serwerami, które mogły posłużyć do ataków oraz podjęliśmy natychmiastowe działania zmierzające do zneutralizowania zagrożenia z tym związanego. Nic nie wskazuje na to, aby zainfekowane pluginy w jakikolwiek sposób wpłynęły na działanie serwerów, natomiast podjęte działania skutecznie chronią serwery przed potencjalnym zagrożeniem.

Problem natomiast jest szerszy i obejmuje również inne pluginy, które mogły zostać zainfekowane w wyniku ich samodzielnej kompilacji w nieoficjalnych kompilatorach, które mogą wstrzykiwać niechciany kod lub pobrane z forów o tematyce CS-a 1.6 oraz Amxmoda. Dlatego obecnie pracujemy nad przeskanowaniem wszystkich serwerów pod kątem innych pluginów, które mogą być zainfekowane. W przypadku znalezienia takiego pluginu na danym serwerze będziemy je wyłączali i informowali o tym właścicieli serwerów.

W związku z zaistniałą sytuacją zakończyliśmy współpracę z serwisem serwery.wiaderko.com.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
31.08.2014

Autorestart serwera - nowa funkcja panelu

Udostępniamy dla Was nową funkcję panelu serwerów.

Możecie już samodzielnie ustawić cykliczny autorestart serwera (np. codzienny o określonej godzinie, co dwa dni, co tydzień lub pojedynczy w danym dniu).

Umożliwiamy ponadto ustawienie informacji dla graczy na 15, 10 lub 5 minut przed restartem. Dodatkowo przed samym restartem gracze zostaną o nim poinformowani z poziomu konsoli.

Nowa funkcja jest już dostępna w menu "Autorestart" panelu serwerów.

Już niedługo kolejne nowości!

Czytaj więcej