Callcenter
Wsparcie techniczne: +48 (22) 10 10 965
Biuro obsługi klienta: +48 (22) 100 35 50
Panel zarządzania serwerami gier
Zaloguj się Rejestracja

Nowe promocje!
PL
Aktywuj kod Przejdź do nas!

Wszystkie newsy

23.09.2014

Obniżka cen serwerów w pakicie STARTER

Teraz publiczny serwer CS 1.6 z sys_ticrate 600 i pingboost 2 kupicie za jedyne 1,49 zł/slot! Obniżyliśmy także ceny serwerów Call of Duty i innych tytułów z tego pakietu.

Czytaj więcej
17.09.2014

The Jam - konkurs dla twórców gier

The Jam to konkurs dla twórców gier.

Nagrody
1. Stworzenie projektu z pełnym wsparciem na wspieram.to
nagrode funduje: wspieram.to
 
2. Kampania reklamowa warta 30 tys. PLN oraz wpis do encyklopedii Gry Online
nagrode funduje: gry-online.pl
 
3. Wydanie gry w wersji pudełkowej
nagrode funduje: IQ Publishing
 
4. Wywiad z twórcami zwycięskiego projektu
nagrode funduje: GRM Radio
 
Terminy
Przypominamy również o zbliżających się terminach:
  • 26 września 2014 zamykamy możliwość nadsyłania gier. Na dniach na stronie pojawi się możliwość wrzucania projektów. Nie zapomnijcie wgrać swoich projektów przed tym terminem!
  • 25 października 2014 odbędzie się wielki finał "Tha Jam" na tegorocznej edycji PGA w Poznaniu. Zapraszamy gorąco!

Więcej na: thejam.pl

Czytaj więcej
14.09.2014

Planowana przerwa kanału płatności SMS

Uprzejmie informujemy, iż w nocy z dnia 16.09.2014 na 17.09.2014 w godzinach od 01:00 do 07:00 kanał płatności SMS będzie niedostępny ze względu na planowane w tym czasie prace administracyjne.

Czytaj więcej
12.09.2014

Skaner bezpieczeństwa serwerów CS 1.6.

W panelu wszystkich serwerów CS 1.6 udostępniliśmy dwustopniowy skaner, który umożliwia sprawdzenie czy na serwerze znajdują się zainfekowane pluginy. Znajdziecie go w menu "Skaner bezpieczeństwa" panelu serwerów.

Wykonaliśmy bieżący skan pluginów na wszystkich serwerach, aby udostępnić Wam najbardziej aktualną informację o nich. Te serwery, który wykryliśmy jako zainfekowane oznaczyliśmy żółtą ikonką z wykrzyknikiem na liście serwerów w menu "Twoje serwery".

Klienci, u których wykryliśmy niechciane pluginy otrzymają od nas dodatkowo maile ze szczegółami i odnośnikiem do skanera.

Nie usuwamy żadnych Waszych pluginów, ani nie blokujemy serwerów w trosce o jak najmniejszy wpływ zmian na integralność ich konfiguracji i zapewnienie komfortu graczom. Dotychczas nie spotkaliśmy się z oznakami niepożądanego działania serwerów z takimi pluginami, ale na wszelki wypadek od momentu pojawienia się informacji o zagrożeniu odpowiednio filtrujemy ruch sieciowy w taki sposób, aby nie było możliwe wykonanie ataków na Wasze serwery przy użyciu niepożądanego kodu w zainfekowanych pluginach.

Każdy może samodzielnie zdecydować czy chce dany plugin usunąć, ponownie wykonać kompilację lub wgrać z innego źródła.

Możecie także liczyć na pełne wsparcie ze strony całego naszego zespołu, który jest na tyle liczny, że w rozsądnym czasie pomoże każdemu w wyczyszczeniu serwera.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Poniżej prezentujemy zrzuty ekranu ze skanera:

 

Czytaj więcej
11.09.2014

Komunikat dotyczący serwerów CS 1.6.

Uprzejmie informujemy, iż w związku z pojawiającymi się informacjami o niepożądanym działaniu niektórych pluginów Amxmoda, które mogą być zainfekowane i umożliwiać zdalne przejęcie dostępu do serwerów, podjęliśmy decyzję o wycofaniu wcześniejszych zmian pluginu adminhelp.amxx, a także antiflood.amxx, który został przywrócony do wersji oryginalnej z oficjalnej paczki Amxmoda oraz masterfix.amxx, który został usunięty z serwerów oraz źródeł instalacyjnych wraz ze wszystkimi składnikami.

Od razu po uzyskaniu informacji o potencjalnym zagrożeniu dla serwerów zablokowaliśmy również na wszystkich naszych jednostkach ruch sieciowy z podejrzanymi serwerami, które mogły posłużyć do ataków oraz podjęliśmy natychmiastowe działania zmierzające do zneutralizowania zagrożenia z tym związanego. Nic nie wskazuje na to, aby zainfekowane pluginy w jakikolwiek sposób wpłynęły na działanie serwerów, natomiast podjęte działania skutecznie chronią serwery przed potencjalnym zagrożeniem.

Problem natomiast jest szerszy i obejmuje również inne pluginy, które mogły zostać zainfekowane w wyniku ich samodzielnej kompilacji w nieoficjalnych kompilatorach, które mogą wstrzykiwać niechciany kod lub pobrane z forów o tematyce CS-a 1.6 oraz Amxmoda. Dlatego obecnie pracujemy nad przeskanowaniem wszystkich serwerów pod kątem innych pluginów, które mogą być zainfekowane. W przypadku znalezienia takiego pluginu na danym serwerze będziemy je wyłączali i informowali o tym właścicieli serwerów.

W związku z zaistniałą sytuacją zakończyliśmy współpracę z serwisem serwery.wiaderko.com.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiamy,
Zespół Pukawka.pl

Czytaj więcej
31.08.2014

Autorestart serwera - nowa funkcja panelu

Udostępniamy dla Was nową funkcję panelu serwerów.

Możecie już samodzielnie ustawić cykliczny autorestart serwera (np. codzienny o określonej godzinie, co dwa dni, co tydzień lub pojedynczy w danym dniu).

Umożliwiamy ponadto ustawienie informacji dla graczy na 15, 10 lub 5 minut przed restartem. Dodatkowo przed samym restartem gracze zostaną o nim poinformowani z poziomu konsoli.

Nowa funkcja jest już dostępna w menu "Autorestart" panelu serwerów.

Już niedługo kolejne nowości!

Czytaj więcej
29.08.2014

Nowe listy dem HLTV i SourceTV

Dziś uruchamiamy beta testy nowych list dem HLTV oraz SourceTV.

Nowe listy tworzą się teraz i aktualizują w mgnieniu oka. Oprócz tego wprowadziliśmy zapis list również w formacie JSON co ucieszy każdego kto chce stworzyć własną listę z całkowicie dostosowanym wyglądem na swojej stronie.

Adresy nowych list (zarówno w formacie HTML i JSON) znajdziecie tam gdzie stare, czyli w menu "Dema" panelu serwerów.

W trakcie bety będziemy wprowadzać poprawki i usprawnienia również do domyślnego wyglądu list. Po zakończeniu testów nowe listy zastąpią domyślnie stare.

Czekamy na Wasze opinie.

Czytaj więcej
27.08.2014

Usprawnienia serwerów CS 1.6.

Informacja dla posiadaczy serwerów Counter-Strike 1.6:

W czwartek 28.08.2014 na wszystkich serwerach zostaną wprowadzone usprawnienia dotyczące obsługi protokołów (widoczności serwerów w różnych wersjach klienta gry) oraz bezpieczeństwa serwerów.

Zmiany obejmą pliki:

1. ~/dproto.cfg
2. ~/cstrike/addons/amxmodx/plugins/adminhelp.amxx

Dostarczone poprawki zostały przetestowane przy współpracy z klientami oraz graczami z sieci serwerów i nie powodowały żadnych problemów w pracy serwerów.

Po dokonaniu zmian zapiszemy jednak dla Was oryginalne pliki pod zmienioną nazwą (z dopiskiem), aby każdy mógł cofnąć wprowadzone zmiany i przywrócić własne, oryginalne pliki gdyby napotkał jakiekolwiek problemy.

Czytaj więcej
27.08.2014

Modernizacja HLTV (*.hltv1.pukawka.pl)

Informacja dla posiadaczy HLTV o IP 31.186.85.169 (Listy dem z adresem *.hltv1.pukawka.pl):

W związku z planowaną modernizacją, w najbliższym czasie zmianie ulegną adresy serwerów i list dem.

Zmiany:

1. IP: 31.186.85.169 zmienia się na: 212.91.26.63 (niektóre porty również ulegną zmianie z puli losowej)
2. Adresy listy dem zamiast "hltv1" w nazwie będą miały "hltv2".

Uwagi:

1. Stare adresy list i odnośniki do dem dalej będą działać i kierować na nowe!
2. Zaktualizujemy dla Was w konfiguracji automatycznie wyjątek dla IP HLTV w pliku konfiguracyjnym Dproto i w users.ini Amxmoda.

Modernizacja przyniesie także istotne zmiany w wydajności wszystkich (również pozostałych) serwerów HLTV i usprawnienia list dem, o których już wkrótce.

Czytaj więcej
04.08.2014

Promocja 2 za 1

Aktualizacja 26.08.2014: Promocja zakończona

Ruszamy z kolejnym etapem naszej promocji "2 za 1" na wybrane serwery publiczne w pakiecie LITE, tym razem zarówno na serwery CS 1.6 oraz CS:GO i inne na silniku HLDS, Source oraz Call of Duty 4, Enemy Territory i GTA SAMP oraz MTA!

Regulamin promocji: http://pukawka.pl/strona,74.html

Czytaj więcej
1 2 3 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33